Українські жінки військові

Українські жінки славляться на весь світ своєю красою. Без українок не обходиться жоден адекватний рейтинг найкрасивіших дівчат. Але варварська війна росії проти України відкрила нову грань у жіночій красі наших співвітчизниць. Дівчата у військовій формі виявились по-своєму привабливими. Ми відібрали фото, які показують українські красуні на полі бою.

Ці знімки показують, що військова форма підкреслює дівочу красу не гірше за вишукані суконі, а зброя в їхніх ніжних руках виглядає так само класно, як елегантні аксесуари.

Практично кожна дівчина любить професійні тематичні фотосесії, щоб сфотографувати якісь цікавіші моменти. Однією з найпопулярніших тематик для фотосесій вважається військова. На ній дівчина стає сміливою, наголошує на власному сильному характері. Щоб фотографії вийшли ефектними, дуже важливо продумати образ та додаткові деталі.

Вибір одягу

Найчастіше задіють камуфляжний костюм, можна вибрати сучасну імітацію воєнної форми у будь-якому магазині. Мілітарі залишається модним протягом багатьох років, тому дизайнери не припиняють шити одяг у цьому стилі. Під костюм можна купити майку у зеленому відтінку.

Взуття може бути військовим, але необов’язково. Можна створити більш спокусливий та виразний образ. Наприклад, дівчина може доповнити військовий образ черевиками чи чоботями на високій танкетці або туфлями на шпильці.

Макіяж, зачіска

Дівчатам рекомендують для подібних фотографій зробити лаконічну, строгу зачіску. Це може бути хвіст, коса або гладко зачесане волосся. Макіяж краще створити максимально природний. Можна використовувати яскраві акценти, але вони мають гарно гармонувати з образом загалом.

Реквізит для зйомки

Фотосесія здаватиметься реальною, якщо грамотно підібрати реквізит:

  • купити гранати, зброю, що нагадує сьогодення;
  • орендувати пневматичну зброю;
  • використовувати ремені, жилети, каски.

На додаток дівчина може взяти кашкет, повісити на форму ордену та інші деталі, які має щось спільне із тематикою фотосесії.

Місця проведення фотосесії

Військова зйомка може бути двох видів – виїзної та студійної. Можна створити простий фон у студії та зробити чудові фото. Але для цього дуже важливо продумати реквізити, образи.

Щодо виїзної фотосесії, то тут пропонується кілька варіантів:

  • на природі. Зовсім неважливо, яка пора року на вулиці. Знімки вийдуть динамічними та досить яскравими. Можна фотографуватися у лісі чи полі;
  • будинок чи завод, де ніхто не живе та не працює. Тобто покинуті приміщення. Виглядають ефектно та можуть передати бажану атмосферу;
  • бомбосховища, катакомби, полігон. Це ідеальний варіант для зйомки у військовій темі;
  • музей під відкритим небом. Багато містах є спеціальні музеї, де представлені танки, літаки, військова техніка. Дівчина на їхньому фоні виглядатиме дуже вдало.

За наявності складних місць, атрибутів, поз важливо заздалегідь все продумати. При необхідності іноді потрібно пройти інструктаж у українських військових.