Гра з архітектурою: Дотепні фото Даніеля Руенди та Анни Девіс

Даніель Руенда та Ганна Девіс створили творчий дует. Разом вони знаходять особливість у тих місцях, які на перший погляд не мають нічого особливого. Обидва в минулому є досвідченими архітекторами, які створили чимало цікавих проектів. Даніель Руенда та Ганна Девіс – талановиті особи, які створюють цікаві композиції з використанням різних елементів будівель. Як модель досить часто виступає сама Ганна. Знімки виходять чудові. Модель на тлі різних фасадів та пейзажів виглядає оригінально. У цьому є певний сенс.

Даніель говорить про те, що успіх їхніх робіт багато в чому пояснюється тим, що мають великий досвід в архітектурі. Вони сформувався свій погляд світ. Він особливий, а цим вони хочуть поділитися з іншими людьми. Даніель ще наголошує на тому, що подорожі навіть у межах одного міста вкрай цікаві. Вони дають змогу отримати певний досвід. Вивчення особливостей міста – невід’ємна частина робочого процесу. Це окремий проект. Кожен знімок має свою історію. Чим більш унікальне та неповторне місце буде знайдено, тим цікавішою і вийде історія.

Якість фотографії залежить від того, чи буде передано суть, яку хоче донести до аудиторії авто. Тут немає дрібниць. Важливо підібрати вдале місце для моделі, щоб точно було передано ефект ілюзії. Даніель каже, що у їхніх роботах немає випадковостей, є чітка ідея, сенс. У кожному проекті свої тони та настрій, кожен має свою тематику. За рахунок цього створено ціле портфоліо фотографій. Кожна розказана історія доповнює іншу, є її гармонійним доповненням. Цим роботи Анни та Даніеля привертають увагу широкої аудиторії. Вони справді цікаві, їх хочеться вивчати, осягати суть. Проте насправді ці творчі особистості роблять колосальну роботу. Все починається з ідеї та створення ескізу, планується кожна деталь. Також використовуються певні реквізити, які створюють фотографи вручну. Це дозволяє надати знімкам особливого шарму. В результаті виходять не просто фотографії, а справжні витвори мистецтва.

Анна та Девіс знаходять справді дивовижні місця для своїх проектів. Причому вражає те, що навіть у непримітному місті вони відшукують дивовижні архітектурні об’єкти. Навіть найпростіші предмети дозволяють створити справжні витвори мистецтва.

+