Пейзажи Исландии

Себастьян Мюллер – відомий фотограф, який для реалізації свого чергового цікавого проекту вирушив до Ісландії. У цій країні він провів десять днів. Мюллер подолав понад 3000 миль по високогір’ю, де його погляду відкрилися чудові пейзажі. Для створення знімків фотограф використав дрон. Види з висоти пташиного польоту відкрилися найчарівніші. Різні кольори та текстури стали родзинкою його знімків. Милуватися ними можна нескінченно довго.

Ісландія – країна, яка є одним із найпопулярніших місць для втілення у реальність своїх творчих задумів. Тутешні пейзажі мало кого лишають байдужим. Мюллер вирушив у подорож країною на орендованому кемпері. Для вивчення він вибрав малонаселені плато місця. Особливістю високогір’я Ісландії полягає в тому, що тут досить значну частину займає вулканічна пустеля. Ця пам’ятка привертає увагу туристів із різних країн світу. Місцевість, яка рясно покрита лавою та вулканічним попелом, відрізняється практично повною відсутністю рослинності. Мюллер на цьому наголосив у своїх фотографіях.

На фото чітко простежуються природні лінії навколишнього середовища, яскраво виражені геологічні елементи, присутні в місцевому ландшафті. Особливо цікаво виглядає фотографія річки та моря, що відтають, які розділені чітко вираженою смугою чорного вулканічного попелу. Річка із яскраво-жовтими водами неймовірно красива. Такий колір став можливим за рахунок утримання високого рівня сірки у ґрунті. З висоти пташиного польоту відкривається вражаючий вигляд. Ви зможете побачити невеликі водні потоки, які переходять з одного в інший, утворюючи хитромудре павутиння. Невеликі річечки спускаються по пагорбах і впадають у велике водоймище.

Під час своєї подорожі Мюллер зняв безліч яскравих знімків, милуватися якими можна нескінченно довго. За рахунок того, що фотограф пересувався країною на мобільному кемпері, йому вдалося охопити велику територію. Було поле для реалізації найцікавіших фото. Фотограф знімав як вогняно-струменеві лави, так і смарагдово-зелені льодовикові озера. Обов’язково перегляньте його роботи. Красиві фото викликають у вас повне захоплення. Мюллер – талановитий фотограф, який вкладає у свої роботи частинку своєї душі. Саме тому вони привертають увагу багатьох людей.

красивая Исландия

красоты Исландии

Пейзажи Исландии

Исландия

Вулканы Исландии

Природа Исландии

Исландия туризм