Модні шапки та шарфи у 2024: як вибрати стильний аксесуар

У світі моди кожна деталь має значення. Взимку, коли більшість речей приховано під верхнім одягом, саме шапки та шарфи стають тим самим завершальним штрихом, який перетворює звичайний образ на справжнє стильне вбрання.

Ці аксесуари не просто захищають від холоду, вони надають вигляду індивідуальності та неповторності. Однак є тонка грань між модним та застарілим. Старомодні шапки та шарфи можуть повністю спотворити загальний вигляд. Давайте розберемося, які шапки та шарфи будуть модними взимку 2024 року та з чим їх краще поєднувати.

Модні шапки 2024 та підходящі шарфи

Шапка та шарф одного кольору

Шапка и шарф одного цвета

Ось уже багато років поспіль підбирати шарф під колір шапки вважалося такою ж поганою ідеєю як поєднувати туфлі та сумку одного відтінку. Але часи змінюються. У моду знову повернулися шапки та шарфи ідеально підібрані один до одного за кольором та фактурою.

Звичайно, це вже не ті комплекти з нульових з яскравими орнаментами, великою в’язкою та помітними візерунками. Стилісти радять вибирати гладкі вироби приглушених кольорів – молочний, сірий, хакі будуть добре виглядати і ідеально підійдуть кольором до більшості верхнього одягу. Тому якщо базова шапка вже є – саме час підібрати до неї такий самий шарф.

Шапка-вушанка з дитинства

Шапка-вушанка

Вона добре закриває вуха та не пропускає вітер. А ще додає до образу трохи інфантилізму. Якщо ваш гардероб занадто стриманий і серйозний, додайте цей аксесуар і образ буде органічнішим і легким.

Шапка-капюшон

Шапка-капюшон

Вже кілька сезонів поспіль стилісти пропонують нам замінити шапку фальшивим капюшоном. І якщо раніше цей виріб шили з водонепроникної тканини і на вигляд він дійсно нагадував елемент пуховика, то зараз фактура цього аксесуара змінилася. Нам пропонують носити замість шапки імпровізований капюшон від толстовки: в’язаний або з тканини. Це додає образу розслабленості – ви ніби вийшли у справах у пальто поверх домашньої худорлявості. Якщо це той ефект, який вам потрібен – трикотажні капюшони чи капори вам підійдуть. Шарф до такого образу не потрібний – капюшон надійно захистить від холоду.

Берети

Береты

Вони знову повертаються вулиці міст. На відміну від вушанки та шапки-капюшона, цей аксесуар не такий розслаблений. Він стане родзинкою в образі з пуховиком, розбавивши повсякденний стиль. І додасть романтичного шарму якщо ви будете носити бере з суворішим пальто. Мінус такого головного убору лише у тому, що він погано зігріває взимку.

Шапка-біні

Шапка-бини

Якщо ви шукаєте універсальний аксесуар під усі види зимового верхнього одягу – зверніть увагу на шапки біні. Вони чудово доповнять спортивний образ із курткою та знизять градус серйозності у поєднанні з пальто. Понад те, така форма шапки йде практично всім. Вам залишиться підібрати тільки потрібний колір і доповнити аксесуар модним цього сезону шарфом-палантином.

Вибираючи головний убір, не забувайте, що стиль – це індивідуальний вираз вашої особистості. Підбирайте той, який відображає ваш смак та підкреслює ваш унікальний стиль. Дозвольте головному убору стати важливою частиною вашого образу, що надає йому завершеності та неповторності.

+