У мережі з’явився фільм «Кіборги»

Український фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги» від сьогодні можна переглянути в мережі. Стрічка стала доступною на ресурсі megogo.

Картина розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф’єва. На цей момент стратегічний об’єкт вже чотири місяці захищали українці в умовах постійної війни.

Центральним персонажем фільму є доброволець із позивним «Мажор». Талановитий музикант та син багатіїв потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї прообрази базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

Фільм став абсолютним рекордсменом вітчизняного прокату. За перший вікенд фільм зібрав понад вісім мільйонів гривень. А вже після восьми тижнів прокату касові збори фільму склали понад 22 мільйони гривень.

Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв отримав головну нагороду київського кінофестивалю «Молодість».

Цього тижня команда фільму виявила незаконне розповсюдження піратської копії «Кіборгів» в мережі інтернет. Автори фільму зазначають, що за порушення авторського права, підтримку і поширення піратських копій винні особи будуть нести відповідальність і покарані відповідно до статей 176 і 177 Кримінального кодексу України.

 

+