Вілл Сміт: 12 цікавих фактів про актора

25 вересня свій день народження відзначає відомий американський актор і співак Вілл Сміт. Протягом двох останніх десятиліть Сміт є одним з найбільш затребуваних голлівудських акторів, а сумарні касові збори його фільмів становлять понад 8 мільярдів доларів. На честь дня народження актора ми зібрали 12 цікавих фактів про його життя та кар’єру, пише видання VGL.

Вілл Сміт добре вчився в школі й після її закінчення отримав іменну стипендію для вступу до Массачусетського технологічного інституту, який вважається одним з найпрестижніших навчальних закладів США і світу. Але від стипендії Сміт відмовився, вирішивши професійно зайнятися репом.

2 Почавши акторську кар’єру зі зйомок у телесеріалі «Принц з Беверлі-Гіллз», Сміт поставив перед собою мету стати «найбільшою кінозіркою у світі», вивчаючи для цього загальні характеристики касових успіхів стрічок.

3 Вілл Сміт став мільйонером, не досягнувши 20-річного віку. Зараз він є одним з найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду й регулярно займає провідні місця в рейтингу журналу Forbes. Його статки оцінюються в більше ніж 300 мільйонів доларів.

4 Сміт став першим актором в історії Голлівуду, чиї дев’ять фільмів поспіль зібрали в прокаті США понад $ 100 мільйонів кожний і чиї 11 фільмів поспіль зібрали понад $ 150 мільйонів на міжнародному рівні.

Уилл Смит
Уилл Смит

Сміт намагається вставити фразу «Ой, чорт забирай!» у всіх своїх фільмах.

6 Сміт був відзначений у Книзі рекордів Гіннеса за найбільшу кількість публічних виступів за 12 годин: 22 листопад 2005 року він за цей час відвідав три прем’єри фільму «Метод Хітча» в Манчестері, Бірмінгемі й Лондоні.

7 У 2007 році зайняв 5-те місце в рейтингу EW’s The 50 найрозумніших людей Голлівуду.

Любить грати в шахи і за 55 секунд може зібрати кубик Рубіка, що демонстрував у серіалі «Принц з Беверлі-Гіллз» та у фільмі «У гонитві за щастям».

9 Носить неофіційний титул «Містер Липень» через те, що більшість його літніх блокбастерів виходили на екрани саме в липні.

10 грудня 2007 року Вілл Сміт залишив відбитки своїх рук і ніг на Голлівудському бульварі за Китайським театром Граумана.

11 За даними журналу Muscle & Fitness, Сміт, з показником 175 кг, займає друге місце серед діючих зірок Голлівуду в жимі штанги лежачи, поступившись лише Двейну Джонсону ( «Скала»), результат якого 193 кг.

12 У 2017 році Сміт запустив свій власний канал на YouTube, який має понад 8,72 мільйонів підписників

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...