Природа Канади: гори та фіорди, які варто побачити

Канада – країна, яка посідає друге місце у світі за розмірами. Вона привертає увагу чималої кількості мандрівників, оскільки славиться неймовірно мальовничими ландшафтами. Тут чимало унікальних місць, які не залишать байдужим жодного шанувальника подорожей. У Канаді є не лише цікаві музеї, пам’ятки архітектури, а й найкрасивіші природні пам’ятки. Саме останнім ми присвятимо нашу статтю.

Ніагарський водоспад

Важко знайти людину, яка жодного разу не чула про цю природну пам’ятку Канади. У країну приїжджають мільйони туристів, щоб подивитися на Ніагарський водоспад. Він знаходиться приблизно за годину їзди від Торонто. Його висота сягає 57 метрів, за рахунок чого він побив усі світові рекорди. Хоча б тому варто відвідати це чудове місце.

Ніагарський водоспад

Заповідник Банф

Якщо ви вирушаєте в подорож Канадою, вам обов’язково варто відвідати заповідник Банф. Це диво природи знаходиться у Скелястих горах (провінції Альберта). Красу місцевих пейзажів, що яскраво демонструють красу канадської природи, складно описати словами. Це потрібно лише бачити. Ви побачите верхівки могутніх гір, бірюзові озера. Візитною карткою заповідника Банф можна назвати укутані снігом льодовики. На особливу увагу туристів заслуговує і озеро Луїза. У його зеленій воді ви можете розглянути навколишні гори. Особливістю заповідника можна назвати те, що у його південній частині було організовано невелике містечко. У ньому туристи можуть зупинитися в одному з численних готелів, відвідати магазини та закусочні. Взимку тут можна зайнятися гірськолижними видами спорту.

Banff

Бухта Фанді

Належить до списку одних із найкрасивіших місць у світі. Бухта Фанді знаходиться у східній частині країни. Вона зосереджена між Новою Шотландією та Нью-Брансуїком. Бухта Фанді прославилася вражаючими хвилями. Якщо говорити про найвищу хвилю, то її розмір може досягати 19 метрів. Насолодитися красою бухти можна з рифів, заповідника Фанді чи неймовірно красивого острова Гран-Манан.

Bay of Fundy

Заповідник Грос-Морн

Ця природна пам’ятка Канади знаходиться у Ньюфаундленді. Заповідник Грос-Морн був заснований в одному з найвіддаленіших пунктів Канади в порівнянні з багатьма іншими національними парками країни, але відвідати його варто з багатьох причин. На ваш погляд відкриються захоплюючі дух пейзажі, які складають гори і фьорди. Парк відомий вируючими водоспадами, крутими скелями. Тут ви можете спостерігати скелясті просвіти, які мають химерні форми. Заповідник значиться у Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Gros Morne

Ми перерахували основні природні пам’ятки Канади. Насправді їх значно більше. Відвідування цієї країни подарує масу вражень та позитивних емоцій. Якщо ви любите подорожувати, сміливо вирушайте до Канади. Після цього вам захочеться повертатися до країни знову та знову. Вона вражає своєю красою.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...