Прем’єра другого анімаційного фільму Веса Андерсона «Собачий острів» відбудеться 15 лютого 2018 на відкритті 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, де він братиме участь в основній конкурсній програмі. Це буде перший анімаційний фільм, який покажуть на фестивалі за 68 років існування.

Після перегляду трейлеру здається, що картина буде схожа на попередній мультфільм режисера «Незрівнянний містер Лис» 2009 року, який займає 13-е місце в списку найкасовіших лялькових мультфільмів.

Андерсон вперше розповів про ідею створення «Собачого острова» у березні 2016 року. Режисер розповів, що японський кінорежисер Акіра Куросава і кіностудія Rankin-Bass, яка займалася різдвяними виставами в США, – це те, що його надихає. Зокрема, на створення «Собачого острову» Андерсона надихнули ці телевізійні різдвяні вистави в Америці.

Героями нового мультфільму Андерсона стали п’ять собак. Вони живуть в майбутньому, в Японії, де через спалах «собачого грипу» усіх улюбленців відправляють на карантин на віддаленому острові.

П’ятірка відважних героїв стає помічниками для хлопчика на ім’я Атара Кобаяші, який відправляється на острів в пошуках своєї собаки.

Для озвучування персонажів в анімаційному фільмі Андерсон зібрав лише зірок. У фільмі звучатимуть голоси Едварда Нортона, Білла Мюррея, Джеффа Голдблюма, Брайана Кренстона, Скарлет Йоханссон, Грети Гервіг та багатьох інших.

Мультфільм «Собачий острів» отримав рейтинг PG-13 (Перегляд не бажаний дітям до 13 років). Це свідчить про те, що фільм більш орієнтований на дорослу аудиторію. Це буде другий фільм Андерсона з таким рейтингом, першою стала картина «Королівство повного місяця» (2012).

Працюючи над новим мультфільмом Андерсон знову співпрацював з композитором Олександром Деспла. Французький композитор вже працював з режисером над стрічками «Фантастичний містер Лис», «Королівство повного місяця» і «Готель «Гранд Будапешт».

У 2015 році Олександр Деспла отримав «Оскар» в категорії «Кращий саундтрек» за музику до картини «Готель «Гранд Будапешт», а за музику до «Незрівнянного містера Фокс» був номінований на «Оскар», BAFTA та «Греммі».