Серіал «Жіночі секрети» вийде на екрани 11 травня

У понеділок, 11 травня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 12-серійного мелодраматичного фільму «Жіночі секрети». Головні героїні серіалу – 17-річна студентка Юля і 30-річна психолог Марта, до якої юна Юля приходить з несподіваним проханням.

Життя Марти розмірене і благополучне. Вона працює психологом у престижному коледжі та мріє вийти заміж за коханого. Одного разу після занять до неї приходить студентка Юля – дівчина вагітна і хоче зробити аборт. Мама Юлі померла кілька років тому, а розповісти про це татові вона не наважується. Пам’ятаючи помилки своєї юності, Марта вирішує розкрити правду батьку своєї студентки – бізнесменові Івану. Але той виявляється першим і великим коханням Марти, від якого вона сама була вагітна 12 років тому.

Героїню Юлю виконала 22-річна Ірина Гришак. Незважаючи на юний вік, це вже третя головна роль акторки. Дівчина каже, що ця роль, як і кожна, давалась їй з величезним інтересом і викликом.

Женские секреты
Женские секреты

«По-перше, на жаль, дійсно доводилося бачити досить таких життєвих сценаріїв, і поведінку було звідки черпати. А по-друге, це шанс показати людям, що вихід завжди є, що все залежить тільки від вас самих, і людський розум настільки пластичний, що навіть якщо ви перебуваєте в таких життєвих умовах, ви можете подивитися по сторонах, прийняти ситуацію і змінити напрямок вже свого життя в абсолютно протилежну сторону», – зазначає Ірина Гришак.

Психолога Марту зіграла акторка Валерія Ланська, її коханого – Влад Нікітюк. А в ролі батька Юлі глядачі побачать Прохора Дубравіна. Також у серіалі знялися Павло Вишняков, Вікторія Литвиненко, Малхаз Абуладзе, Людмила Загорська, Ерік Абрамович, Ксенія Мішина, Ірина Мельник, Костянтин Корецький та інші актори.

Женские секреты
Женские секреты

«Найскладніше давалися сцени, де багато сліз, – каже режисер серіалу Максим Мехеда. – Сценарій, як і належить мелодрамі, насичений емоційними сценами. Головним героїням часто доводилося плакати, переживаючи ту чи іншу ситуацію. Багато сцен знімалося з різних ракурсів, різної крупності і робилась велика кількість кадрів, щоб створити динаміку. Так ось, людські ресурси не безмежні. І під кінець знімального дня, крім головного болю, на обличчях героїнь була спустошеність і страшна втома. Доводилося переставляти сцени в знімальному плані місцями, давати час на відновлення. А іноді просто жартом, розповіддю, розмовою відволікати. Акторки знаходили ресурси і за це їм величезне спасибі!»

Оператор-постановник картини – Артем Васильєв. Продюсери – Віктор Мірський, Андрій Ризванюк. Виробництвом займалася компанія FILM.UA. Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2019 році.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....