Виходить в прокат фільм «Передчуття»

17 січня 2019 року в кінотеатрах України відбудеться реліз стрічки «Передчуття».

Режисером фільму є Дженсен Ноен, для якого це стане першим повнометражним проектом. Його справжнє ім’я — Євген Ножечкіна.

В Україні Євген Ножечкіна знімав музичні відео, короткометражні фільми та заснував продакшн-компанію Scissor Films. Ім’я користувача Дженсен Ноен з’явився, коли в 2014 році Ножечкіна переїхав з України в США підкорювати Голлівуд.

Зйомки фільму почалися в 2016 році. У картині зіграли актори Ерік Робертс, номінант на премію «Оскар» за роль у фільмі «Потяг-утікач» режисера Андрія Кончаловського, Нік Бейтман, Сенді Гардінер, Джон Райт та інші.

Сюжет «Сприйняття» розгортається навколо письменника Річарда. Як і у кожної людини, в його житті трапляються як білі, так і чорні смуги.

Якщо з його професійним творчістю все непогано — зараз чоловік працює над концепцією нової книги, то в особистому житті, а вірніше в шлюбі з Хейлі, у нього суцільні проблеми.

І дружина бачить, що з Річардом щось не так, що його борють якісь внутрішні демони, що він не просто так заливає біль алкоголем.

Чоловік шукає розуміння в людях навколо, хоча часом його вчинки просто вражають. Головне не дати цим внутрішнім демонам зламати Річарда.

ЧИТАТИ ЩЕ

Как сервировать стол: полезные советы

Полезные советы, как сделать праздничный стол не только вкусным и питательным, но и стильным, а также придать ему новогодней символичности. Сервировка Придерживайтесь единой стилистики. Цвета скатерти, посуды,...

3 декабря: какой праздник в этот день

Традиционно публикуем подборку праздников, которые приходятся на 3 декабря. Стоит учитывать, что с переходом на новый календарь многие церковные праздники теперь будут отмечать в новые...

«Барби», «Стражи галактики», «Люксембург, Люксембург» стали самыми популярными на MEGOGO

Медиасервис MEGOGO, лидер среди ОТТ-сервисов в Украине продолжает делиться рейтингом популярности контента среди пользователей платформы. Так, в 3 квартале 2023 года MEGOGO эксклюзивно транслировал бой...

Мама меня бьет: что делать

Семейные отношения между родителями и детьми могут быть сложными и иногда непонятными. Иногда в семьях возникают ситуации, когда дети сталкиваются с физическим наказанием со стороны...