Виходить в прокат фільм «Передчуття»

17 січня 2019 року в кінотеатрах України відбудеться реліз стрічки «Передчуття».

Режисером фільму є Дженсен Ноен, для якого це стане першим повнометражним проектом. Його справжнє ім’я – Євген Ножечкіна.

В Україні Євген Ножечкіна знімав музичні відео, короткометражні фільми та заснував продакшн-компанію Scissor Films. Ім’я користувача Дженсен Ноен з’явився, коли в 2014 році Ножечкіна переїхав з України в США підкорювати Голлівуд.

Зйомки фільму почалися в 2016 році. У картині зіграли актори Ерік Робертс, номінант на премію «Оскар» за роль у фільмі «Потяг-утікач» режисера Андрія Кончаловського, Нік Бейтман, Сенді Гардінер, Джон Райт та інші.

Сюжет «Сприйняття» розгортається навколо письменника Річарда. Як і у кожної людини, в його житті трапляються як білі, так і чорні смуги.

Якщо з його професійним творчістю все непогано – зараз чоловік працює над концепцією нової книги, то в особистому житті, а вірніше в шлюбі з Хейлі, у нього суцільні проблеми.

І дружина бачить, що з Річардом щось не так, що його борють якісь внутрішні демони, що він не просто так заливає біль алкоголем.

Чоловік шукає розуміння в людях навколо, хоча часом його вчинки просто вражають. Головне не дати цим внутрішнім демонам зламати Річарда.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....