Саундтрек, як і всю музику до фільму Зази Буадзе «Мати Апостолів», написали відомі композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко.
Частину камерної музики було записано у Києві в студії Національної спілки композиторів України, а частину — у Відні в Інституті електроакустичної музики. «Відень обрали через пошук нетривіального звучання та хайтеку у музиці, а також заради найвищого пілотажу звукозапису електроакустичної музики», — розповідає Роман Григорів.
Режисер Заза Буадзе запросив композиторів до роботи над стрічкою, після прем’єри опери «Аерофонія», що відбулась у Івано-Франківську у червні 2018 року. Там разом із вокалістами музичної формації NOVA OPERA «співав» літак АН-2. Тому в увертюрі до фільму “Мати Апостолів” звучить голос Наталі Половинки в інфра-звуковому супроводі літака.
Звуки літака та розмови пілотів і диспетчерів використано в сцені, коли Мати обходить розбий літак і чує флешбек подій. Ця музика занурює нас в історію льотчиків і створює психоделічний ефект.
«Перше творче завдання, яке нам поставив режисер, це — глибока, пронизлива музика, що за естетикою звучання мала б нагадувати мінімалістичний арт-хаус, де немає жодних натяків на типове, голлівудське звучання. Звук і музика у цій картині має проймати до глибини душі, адже фільм — це присвята всім Матерям, які втратили своїх дітей. І заслуга Зази в тому, що він точно знав тональність фільму і серед багатьох варіантів музичних тем та звукових рішень обирав саме ті, що найточніше та найвиразніше передають атмосферу і стан головної героїні — Матері» — повідомив Роман Григорів.
У фільмі звучить багато електроніки і ще більше — міксу електроніки та живих інструментів…
«Для озвучення настрою Матері ми обрали віолончель (в унікальному виконанні Жанни Марчинської). А от у темі Орків задіяні абсолютно розладнані струнні інструменти: контрабас та віолончель», — розповідає Ілля Разумейко.
У фінальній сцені звучить оркестрова сюїта Messis (з лат. Жнива) з темою Софії, де використано фрагмент мелодії української народної пісні «Ой зелене жито, зелене» у поєднанні з текстом латинського духовного піснеспіву «Agnus Dei» (з лат. Агнець Божий).

«Ця тема звучить обрядово-трагічно, і ми її, нібито, «загорнули» у цю духовну католицьку Месу, яку виконує дитячий хор (хор хлопчиків та юнаків КССМШ ім.М.В.Лисенка, диригент Марія Коваль). Це — лейтмотив надії на очищення душі у всіх героїв фільму та мить для переосмислення подій глядачем» — розповідає Роман Григорів.
За словами композиторів, режисер Заза Буадзе дав їм творчу свободу, і що головне — дозволив побувати на знімальному майданчику, що допомогло відчути героїв та настрій фільму: «Усім композиторам варто надихатись кінопроцесом, побачити всю магію як твориться кіно. На нас ця робота настільки вплинула, що ми вирішили додати кінозйомку як прийом вже у наш інший проєкт — археологічну оперу «Чорнобильдорф» (Chornobyldorf)», — ділиться Роман Григорів.
У створенні та записі музики до фільму «Мати Апостолів» були залучені:
- звукорежисери запису та зведення музики: Аркадій Віхорєв, Володимир Миндюк, Крісті Йорга.
- Музиканти-солісти: Жанна Марчинська (віолончель) Ігор Завгородній (скрипка, альт), Роман Григорів (гітара, контрабас, віолончель), Ілля Разумейко (препарований рояль, гітара), Христина Шушак (скрипка), Асмір Якупович (віолончель).
- Національний президентський оркестр, диригент — Євген Брага.
- Хор хлопчиків та юнаків КССМШ ім.М.В.Лисенка, диригент Марія Коваль
- Соліст хору: Микита Журавель. Учасники хору: Яромир Романенко, Іосиф Козловський, Іван Бойко, Арсеній Сарнацький, Антоній Безушка, Андрій Дорошенко, Тимофій Мельник.
- Студія звукозапису Національної спілки композиторів України.
- Студія звукозапису Віденського інституту електроакустичної музики ELAK.
- Студія звукозапису Київського Інституту музики імені Р. М. Глієра.
Військова драма Зази Буадзе «Мати Апостолів» — присвята матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну.
Роман Григорів та Ілля Разумейко — композитори опер «IYOV» (увійшла в десятку найкращих сучасних опер світу), «Вавилон», «Ковчег», «Гамлет», «непОсті», «Wozzek», «Aerophonia», «GAZ», «Nero», «Chornobyldorf». Лауреати національної Шевченківської премії 2019р.