Райян і останній дракон продовжує лідирувати за зборами

Це було щось нове і не цілком очікуване. Після того, як минулого тижня знову відкрилися кінотеатри в районі Великого Лос-Анджелеса, перші відвідувачі, хоча і обмежені 25% заповнюваності і не більше ніж 100 персонами на зал, вибухали оплесками при перших же кадрах на екранах. Не змовляючись і в різних локаціях.

Тим часом ще десятки мільйонів американців були щеплені вакцинами по всій країні і це число за обіцянкою президента США Байдена досягне 100 мільйонів до травня цього жахливого для кінопрокату 2021 року. На цьому тлі касові збори в ці вихідні продемонстрували ознаки триваючого зростання, незважаючи на те, що в кінотеатрах з’явився тільки один новий фільм від великої кіностудії. Ці студії-мажори все ще притримують свої потенційні блокбастери в надії на відносно швидке розширення прокатних можливостей, зокрема заповнюваності кінотеатрів хоча б до половини.

На першому місці в свій третій вікенд поспіль залишився мультик «Діснея» Райян і останній дракон (Raya and the Last Dragon), який знизив збори всього на 5% до 5,2 мільйона доларів з 2 261 екранів, і на сьогоднішній день заробив в Північній Америці (США і Канада спільно) 23,4 мільйона доларів.

Друге місце залишилося за «гібридним» мультиком з живими акторами компанії Warner Bros. Том і Джеррі (Tom & Jerry) знизив збори всього на 7% до 3,84 мільйона доларів, а до кінця четвертого вікенду його бокс-офіс досяг 33,69 мільйона доларів. Примітно, що тільки що відкрився Лос-Анджелес був головним касовим «клондайком» для фільму в цей уїк-енд.

Єдиний новий в цей уїк-енд студійний реліз був трилер Ігри шпигунів (The Сourier) від Студія Lionsgate. Це досить відома історія з 60-х років про відносини радянського розвідника Пеньковського (Мераб Нінідзе), який працював на британську розвідку і страченого за це, і англійського бізнесмена Гревілла Винна (Бенедикт Камбербетч), що став шпигуном «мимоволі». Фільм, який посів третє місце, вийшов на +1433 екранах і зібрав близько 2,01 мільйона доларів. Це досить слабкий результат.

Ну і як завжди на закуску про збори поза Північної Америки. Райян і останній дракон зібрав близько 8 мільйонів доларів в 29 країнах, довівши заморські збори до 47,8 мільйона доларів, а світові до 71,2 мільйона доларів. Том і Джеррі зібрав близько 4 мільйонів доларів в 41 країні і тепер довів свою касу до 43,5 мільйона за кордоном і до 77,2 мільйона доларів у всьому світі. Китай як завжди попереду! На сьогоднішній день «перезапуск» рекордсмена світової каси Аватара тут зібрав 44 мільйони доларів!

Голлівудський екшен Ніхто (Nobody) російського режисера Іллі Найшуллер з популярним американським актором Бобом Оденкёрком в головній ролі, що вийшов в чотирьох зарубіжних країнах напередодні свого виходу в Північній Америці в наступні вихідні, виручив 2,64 мільйона доларів, включаючи 1,25 мільйона доларів в Росії.

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...