Бенедикт Камбербэтч

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Бенедикт Камбербетч є одним із найкращих акторів сучасності. Його знають усі, незважаючи на те, що його ім’я та прізвище досить важко запам’ятати та вимовити. У всіх хороших акторів рано чи пізно настає етап у кар’єрі, коли він бере участь практично у всіх популярних проектах. Створюється таке відчуття, що він буквально скрізь. Звичайно, Бенедикту теж пощастило у цьому плані. Однак слід віддати йому належне, Камбербетч підходить до вибору ролей особливо ретельно.

У наведеному нижче списку будуть кращі ролі актора, а не просто картини, де він знявся. Фільм цілком може бути не найкращим, а ось роль, що вкрай запам’ятовується. Критеріями підбору служили запам’ятовування образу, перетворення актора, органічність образі.

Доктор Стрендж

Цей фільм було знято за коміксами. Ролі в таких фільмах цілком можуть бути найкращими у фільмографії артиста. Цей кінопроект є прикладом саме того випадку, коли по відношенню до картини не було жодних високих очікувань, а вона виявилася цілком гідним рівня. Переважно фільм став успішним саме завдяки блискучому сценарію. Сам Бенедикт виглядає вкрай органічно у цій ролі, навіть складається враження, що він був народжений для цього.

Камбербетч грає роль талановитого хірурга, який зазнав сильної травми. Через це його кар’єра і навіть сам сенс існування під великим питанням. Незважаючи на це, хірург знаходить вихід, навіть відкриває новий світ, у якому має важливу роль. Глядачі разом із головним героєм переживають усі відчуття та емоції. Саме роль у цій картині показала, що Бенедикт Камбербетч є надзвичайно талановитим актором. Адже він зумів змусити глядача прожити сюжет розважального блокбастера. Це говорить про те, що у драматичній ролі йому точно не буде рівних.

Порожня корона

Тут Бенедикт зіграв роль Річарда Третього. Його роль виглядає воістину велично. І так відбувається не тільки тому, що в сюжеті фільму закладено працю Шекспіра, а й тому, що цю роль грає Бенедикт Камбербетч. Творцям фільму вдалося передати атмосферу того часу за допомогою якісних костюмів, захоплюючого сюжету та чудової гри акторів.

12 років рабства

І нехай у цій картині Камбербетч не є головною роллю, це не заважає йому створювати цілісний і багатогранний образ. Персонаж Бенедикта сам по собі непогана людина, але дуже схильний до впливу громадськості. І ось ця його слабкість, невпевненість і страх відстоювати себе змушує забути про все те хороше, що в ньому є. Бенедикт викликає ті почуття, коли глядач співчуває вигаданій людині з зовсім іншої епохи. Це ще раз підтверджує незаперечний талант Камбербетча.

Шпигун, вийди геть!

У цьому детективі зібрані всі найкращі британські актори. Тому Бенедикт виглядає дуже органічно. Персонаж має здатність моментально реагувати на все, що відбувається. Фільм сам собою спокійний, а персонаж Камбербетча додає деяку яскравість спокійному тлі.

Третя зірка

Цей фільм не має великої популярності, але це зовсім не означає, що він нецікавий. У героя Камбербетча саркома жити йому залишилося зовсім недовго. Саме тому він вирушає у подорож. У ході подій герої дізнаються самі про себе багато нового, адже їх друг, що вмирає, може розповісти їм про все зовсім під іншим кутом. Фільм виявився непоганим саме через те, що творці не намагалися викликати жалість у глядача до вмираючого героя. Він дозволяє вчитися на чужих помилках, робити певні висновки.

Стюарт: минуле життя

У цій картині у Бенедикта Камбербетча та Тома Харді головні ролі. Фільм не найвідоміший, але у фанатів цих двох британців має велику популярність. Актори тут ще досить молоді, але їхній талант уже на висоті. В основу картини була покладена біографія письменника Олександра Мастерса, якого грає Камбербетч. Письменник товаришує з інвалідом, наркоманом та злочинцем в одній особі. Особливість фільму полягає в тому, що події нам показують, починаючи від зрілості героїв та поступово відходячи в минуле. Це зроблено для того, щоб краще показати вплив суспільства на людину.

Гра в імітацію

За роль у фільмі Бенедикта Камбербетча навіть номінували на премію Оскар. У сюжет цієї кінострічки також було покладено справжню історію Алана Тьюринга, який зумів розгадати код німців під час Другої Світової війни. Однак, незважаючи на всі свої заслуги, він піддавався гонінням через свою сексуальну орієнтацію. Ця роль була справді складною, адже показати весь масштаб переживань персонажа, що реально існував, досить складно. Навіть найкращі актори не завжди можуть з цим впоратися. Проте Бенедикту це виявилося під силу. Глядачі оцінили його старання належним чином.

Шерлок

Ця роль Бенедикта – одна з найпопулярніших. Саме вона принесла справжню популярність, що дала великий поштовх для розвитку успішної кар’єри Бенедикта Камбербетча. Цей серіал не втратив свого рівня після першого сезону. Він тримався на висоті до кінця. Цей багатосерійний кінопроект заслужив на визнання досить великої кількості людей.

Серпень: графство Осейдж

У фільмі розкрито історію однієї великої сім’ї зі своїми скелетами у шафі, а Бенедикт грає тут невдаху, якого вся сім’я вважає вантажем, а не повноправним членом сім’ї. Особливість цього фільму полягає в тому, що чим далі за сюжетом, тим незвичайнішою стає історія. Зовнішній вигляд Камбербетча відмінно поєднується з характером його персонажа.

Патрік Мерлоуз

Сам актор сказав, що то була роль його мрії. Він грає істеричного сина багатих батьків, який просто втомився від такого життя, пішов у наркоманію та розгульний спосіб життя. Незважаючи на те, що такий образ є досить банальним як у кінематографі, так і в літературі, фільм зовсім не став нудним. І все тому, що глядачеві показують не зовнішні прояви неправедного образу та його наслідки, а саме історію, яка призвела до цього.

Хоббіт: Пустка Смауга

Тут Бенедикт озвучує дракона. Через те, що зараз озвучка – це не просто проголошення готового тексту, а повноцінна гра, не можна говорити, що Бенедикт озвучує дракона, він його грає.

Гамлет

То була ще одна мрія Камбербетча. Він втілив її не тільки в кіно, але й на сцені театру. Роль була зіграна чудово. Актор ще раз довів свій високий професіоналізм.