Паразиты

Щоби звук будильника був ще голоснішим, то поставте смартфон усередину чашки — це посилить акустику.

Якщо ваш смартфон періодично від час ховається або ви частенько забуваєте, де його поклали, то завантажте застосунок «телефон свистить». Активувавши його, ваш гаджет почне відповідати на свист.

Якщо ви збираєтеся показати комусь фото на вашому телефоні, але не хочете, щоб він бачив інші фотографії, то трохи збільште картинку. Коли сторонній проведе пальцем по екрану, то просто перемістить фото вбік, але не перейде до наступного знімка.

Перш ніж почати готуватися до виходу з дому, поставте смартфон на зарядку. 10 додаткових хвилин — і ви зможете використовувати телефон трохи довше. А щоб зарядити його швидше — увімкніть авіарежім.

Якщо ви в останній момент помітили, що ваш смартфон вилетів у вас із рук і летить на підлогу, то постарайтеся злегка зачепити його ногою. Так пом’якшиться його приземлення.

Щоби не плутати лівий навушник з правим, надягніть на них силіконові подушечки різних кольорів.

Щоб екран смартфону був немов дзеркало, то його треба натерти пінкою для гоління.

Зробити підводне фото за допомогою смартфону можна, поклавши гаджет у міцний прозорий поліетиленовий пакет.

Якщо увімкнути ліхтарик на телефоні і поставити на нього прозору ємкість з водою, то вийде імпровізований нічничок.

Якщо телефон потрапив у воду, то шансів на його спасіння небагато. Правда, лайфхак від досвідчених юзерів каже, що невелику надію може подарувати фен, який просушить ваш телефон у режимі подачі саме холодного повітря. Адже гаряче повітря перетворить воду на пару і це ще більше нашкодить електроніці.