Прокляття вікенду

Чергова перемога для жанру фільмів жахів! Хоррор «Прокляття Ла Ройони» (The Curse of La Llorona) відкрився, перевищивши всі очікування, в «домашньому» (США і Канада спільно) прокаті, налякавши глядачів на $26,5 мільйона і легко вигравши вікенд.

Зроблений за скромні 9 мільйонів доларів, фільм «Прокляття Ла Ройони» заснований на моторошній  популярній латиноамериканській «надприродній» казці про мстивого привида, який намагається вкрасти дітей. Лінда Карделліні, Раймонд Круз і Патриція Веласкес знялися в картині, яку поставив Майкл Чавес. Це його режисерський дебют.

Іспаномовні американці склали 45 відсотків покупців квитків, в той час як жінок було серед усіх глядачів 56 відсотків. І майже 80 відсотків із тих, хто піддався колективному страху, були 35 років і молодше.

Але, мабуть, прокляття Ла Ройони поширилося не тільки на жертв цього прокляття, але і на весь великодній вікенд, від якого очікували значно більшого. А він став найслабшим у касовому відношенні пасхальним уїк-ендом за 15(!) років. Загальна виручка оцінюється від $110 до 112 мільйонів доларів, найнижча з 2005 року ($99 млн).

Чому так? Можливо тому, що великі голлівудські студії притримали випуск своїх блокбастерів через наближення в п’ятницю блокбастера-коміксу студій Disney і Marvel «Месники: Фінал» (Avengers: Endgame).

Це був хороший уїк-енд і для фільму-коміксу «Шазам!» Дружній дітям супергерой добре попрацював у святкові вихідні, посівши друге місце і знизивши свої збори менш ніж на 30 відсотків у свій третій вікенд, зібравши «вдома» $17,3 мільйонів і довівши північноамериканські збори до $ 121,3 мільйона.

В інших країнах «Шазам!» заробив ще $22 мільйони, і перевищив позначку в $200 мільйонів за межами Північної Америки. Тепер глобальні збори фільму досягли 322,8 мільйона доларів.

Фільм із релігійними мотивами «Прорив» (Breakthrough), перша картина студії Fox, випущена новим її власником Disney, посіла третє місце з $11,1 мільйона. Ранні результати зарубіжного прокату склали $5,9 мільйонів, включаючи $3,8 мільйона з Бразилії. Глобальний збір $20,5 мільйона.

Фільм коштував у виробництві $14 мільйонів і свій прорив зробив у серці Америки – шість і 10 кращих за зборами кінотеатрів були в штатах Міссурі і Теннессі.

Перша супер-жінка студій Disney і Marvel «Капітан Марвел» (Captain Marvel) стала важливою новиною, оскільки фільм став за касовими зборами 11-м в історії кіно-адаптацією коміксів, досягнувши позначки в 400 мільйонів доларів у Північній Америці. Блокбастер зайняв четверте місце в Північній Америці з $ 9,1 мільйона і $ 6,1 мільйона за кордоном, досягнувши глобального збору в $1,09 мільярда. Це восьмий кращий результат усіх часів (без урахування інфляції) для фільму про супергероя (мультики не беруться до уваги).

«Дрібна» (Little) замикає першу п’ятірку в свій другий вікенд з $8,5 мільйона на внутрішньому ринку. Разом за два тижні $29,4 мільйона в Америці і $34,2 мільйона в усьому світі.

Документальний фільм «О, Благодать» (Amazing Grace) про велику афро-американську співачку Арету Франклін в свій третій вікенд прокату розширив кількість кінотеатрів по всій країні, де картина демонструється, до188. У цей уїк-енд фільм заробив дуже непогані для документального $591,6 тис. І довів свої загальні збори до $1,3 мільйона доларів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Дженніфер Лоуренс: сексуальні фото

Дженніфер Лоуренс — не лише талановита актриса, а й символ стилю та елегантності. Її образи на червоних доріжках та в модних журналах завжди привертають увагу...

Євробачення: Історія Вогняної саги – дурна, але чесна комедія про пісенний конкурс

Комедія «Євробачення: Історія Вогняної саги» хльостко висміює все банальне і недолуге, що є в цьому пісенному конкурсі. Але разом із тим і ефектно виділяє сильні...

Як накачати ноги за допомогою фітнес-резинок

Фітнес-резинка - це напрочуд ефективний і зручний інструмент для тренування ніг. Незважаючи на свою простоту, вони надають широкий спектр вправ, здатних ефективно накачати та зміцнити...

Фітнес-резинки для рук: новий погляд на зміцнення м’язів

Фітнес-резинки стають все більш популярним засобом для тренувань, надаючи можливість ефективного зміцнення м'язів у домашніх умовах. Хоча вони спочатку були використані для тренування ніг та...