«Дрібна» обіграла «Хеллбоя»

«Шазам!» (Shazam!) легко зайняв перше місце в другій свій вікенд, заробивши $25,1 мільйона в 4,306 кінозалах, «спаливши» конкуруючого супергероя «Хеллбой» (Hellboy).

«Шазам!» знизив збори на респектабельні 53 відсотки, підтвердивши свою привабливість для дітей і сімейного перегляду. Десятиденний збір становить 94,9 мільйона доларів. За кордоном фільм також очолив перегони з $ 35,9 мільйона в уїк-енд і загальним збором у $ 258,8 мільйона в усьому світі. Китай лідирував із $40,4 мільйона, за ним слідували Великобританія ($11,7 млн.) і Мексика ($10,1 млн.).

«Дрібна» (Little) – нова «етнічна» комедія з афро-американськими режисером і акторами Регіною Холл, Марсом Мартіном та Іссі Реєм – також обіграла «Халлбоя». Стрічка заробила $15.5 мільйона на 2,667 екранах і посіла друге місце. Комедія була «підживлена» різноманітною аудиторією. В цілому, люди іншого кольору ніж білий, склали 72 відсотки покупців квитків, на чолі з афро-американцями (43 відсотки).

За кордоном картина відкрилася в 11 країнах, зібравши 1,9 мільйона доларів і 17,4 мільйона доларів по всьому світу, включаючи Північну Америку (США і Канада спільно).

«Хеллбой», який посів третє місце, зібрав тільки $12 мільйонів в 3,303 кінозалах після того, як картина була рознесена критиками. Очікувалося, що фільм збере від 16 до 21 мільйона доларів.

За кордоном «Хеллбой» також не зміг виправити становище, заробивши всього $10,1 мільйона в 41 країні.

Фільм у виробництві коштував 50 мільйонів доларів. Картина режисера Ніла Маршалла (The Descent, Game of Thrones), відкрилася помітно позаду перших двох фільмів серії, які були представлені нині уславленим Гільєрмо дель Торо. У 2004 році перший «Хеллбой» дебютував із $ 23,2 мільйона, у той час як другий фільм франшизи відкрився з $34,5 мільйона (без урахування інфляції). В обох фільмах у головній ролі знімався Рон Перлман.

На цей раз його замінив Девід Харбор («Дивні справи»). У фільмі також знімалися Мілла Йовович, Йен МакШейн і Саша Лейн. Чоловіки переважали серед глядачів. 63 відсотки покупців квитків були у віці старше 25 років.

У північноамериканському прокаті страшилка «Кладовище домашніх тварин» (Pet Cemetery) посіла четверте місце в свій другий вікенд із $10 мільйонами, зі зниженням доходів майже на 60 відсотків, і тепер загальний збір становить 41,1 мільйона доларів.

«Дамбо» режисера Тіма Бертона замикає першу п’ятірку з $9,2 мільйонами в свій третій «уклін». Що дає розчаровуючі «домашні» збори в $ 89.9 мільйонів і трохи більш обнадійливі $266.9 мільйонів у всьому світі (його закордонний вікенд додав $22 мільйони).

Блокбастер «Капітан Марвел» (Captain Marvel) слідує номером шостим із $8.6 мільйона і досягає карколомних глобальних зборів у $1,06 мільярда.

Сенсаційно прибутковий хоррор режисера Джордана Піла «Ми» (Us), в свій четвертий вікенд заробив $6,9 мільйона на північноамериканському ринку, довівши збори в США і Канаді до $163,5 мільйона і тим самим зібравши $236 мільйонів по всьому світу.

Порівняйте: постановочний бюджет «Дамбо» був 170 мільйонів доларів, не враховуючи маркетингу і піару, а «Ми» коштував у виробництві тільки 17 мільйонів. Хто в підсумку буде прибутковіше?

 

Автор: Сергій Рахлін

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...