Посткросінг: Як відправити листівку на свято

Один із лічених недоліків тотальної цифровізації: почала відходити в минуле душевна традиція надсилати на свята картонні листівки з привітаннями. Та все в наших руках! І кожен із нас має можливість обрати, підписати й надіслати найдорожчим людям листівку з найщирішими словами.

Ця традиція бере свої корені в маєтку британського чиновника сера Генрі Коула. У 1843 році він не встигав підготувати привітальні листи своїм численним друзям і рідним. Тому чиновник звернувся до художника Джона Хорслі з проханням намалювати кілька однакових карточок з зображенням сім’ї Коул, що сидить за святковим столом. Дуже скоро ця ідея набула широкої популярності по всій Європі й подібні листівки почали друкувати тисячними накладами. А в 2001 році на аукціоні з молотка пішла одна з карточок Коула за 32 тис доларів.

Якщо ви доберете смаку в надсиланні листівок, то саме для вас – чудовий проект postcrossing . com

Він об’єднує більше 800 тис чоловік з 210 країн світу, які надіслали один одному вже десятки мільйонів листівок. Система на сайті сервісу навмання обирає, хто відправляє листівку вам, і кому – ви. Таким чином листівки допомагають завести нових друзів в іншому куточку світу.

Листівки – зближують!

+