Пора виводити!

Надія вмирає останньою, але і відроджується першою. З кожним днем ​​з’являється все більше обнадійливою інформації з приводу якщо не повного, то хоча б обнадійливого відродження світової кіноіндустрії – як кінопрокату, так і виробництва фільмів і телесеріалів. У тому числі і «глобалізованих» зйомок у різних країнах.

Почнемо з того, що в Норвегії та Чехії відкрилися кінотеатри. Китай, Гонконг і Південна Корея на порозі відкриття театрів. Для Китаю це особливо важливо, тому що втрати кінопрокату в цьому, 2020 році, вже склали понад чотири мільярди доларів. Перша спроба китайців відкритися певний час назад була невдалою, тому що люди були все ще налякані можливістю зараження навіть при найсуворіших заходах гігієни і середня відвідуваність була… одна людина на зал.

Але що обнадіює китайських прокатників, так те, що на відкриття «Діснейленду» в Шанхаї 11 травня всі квитки були розкуплені онлайн у найкоротший термін. Оскільки другої хвилі зараження коронавірусом у Китаї немає (якщо вірити офіційній інформації), то можливо люди, що знудьгувався за фільмами на великому екрані, в кіно підуть. Подивимося.

Цікаво, що деякі голлівудські студії, які притримують свої потенційні блокбастери для показу в США в тих штатах, наприклад у Техасі і Джорджії, де кінотеатри вже відкриті, готові ці ж фільми показувати в Китаї.

Перемістимося на Захід. Кінотеатри у Великобританії повинні відкритися в липні. Знаменитий британський кінорежисер Крістофер Нолан (Дюнкерк), який категорично проти онлайн показу своїх фільмів і навіть зйомки кіно на цифрову апаратуру, намітив на 17 липня випуск свого чергового, дуже очікуваного фільму «Довід» (Tenet) з Робертом Паттісоном і Джоном Девідом Вашингтоном (сином Дензела Вашингтона) в кінотеатрах Британії та Австралії. Будемо стежити за цією історією, оскільки консервативний уряд Сполученого Королівства після початкового свого лібералізму, що коштував прем’єр-міністру Борису Джонсону важкої госпіталізації з вірусом, став вести себе досить консервативно і постійно переносить терміни «відкриття» країни на більш пізній час.

Само собою зрозуміло, що без наявності фільмів кінопрокат неможливий. Так само як і ненаситний стрімінг онлайн вимагає все більше матеріалу. А зйомки по всьому світу призупинилися кілька місяців тому. Але потихеньку цей процес починає відновлюватися. Ми вже повідомляли про швидкий початок зйомок американського серіалу Katla для Netflix в Ісландії. Той же Netflix незабаром відновить зйомки трилера з супернатуральними елементами Transatlantic 473 в Чехії.

Варто зауважити, що Netflix поширив і на зарубіжних працівників дію свого 100-мільйонного фонду з підтримки працівників кіноіндустрії, що потрапили в скрутне становище. У свою чергу східно-європейські країни, включаючи Чехію, Угорщину, Румунію, Литву та інших не тільки відновлять щедрі грошові приманки, які залучали голлівудські студії знімати свої фільми і серіали в цих країнах, а й вводять додаткові пільги, щоб американські студії повернулися до них як якомога швидше.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...