Культове аніме «Форма голосу» стане офіційно доступне в Україні

Цього місяця аніме «Форма голосу» стане доступною на VOD-платформах (таких як Megogo та ITunes). Фільм знятий режисером Наоко Ямада за однойменною мангою Йосітокі Оіма.

Першоджерело отримало в 2015 році приз “За кращу нову мангу” в рамках престижної премії Осаму Тедзукі (на честь великого японського аніматора, якого називає батьком манги та аніме).

Сюжет стрічки обертається навколо молодої людини, який раптово усвідомлює, що в школі примудрився перетворити життя однокласниці в пекло тільки тому, що вона була глуха. І тепер він зрозумів – щоб сказати щось важливе тому, хто не може тебе почути, зовсім не обов’язково використовувати голос.

Над фільмом працювала студія Kyoto Animation, одна з найвідоміших аніме-студій в світі, яка однією з перших розпочала співпрацю з великими світовими гігантами, включаючи Netflix для розширення аудиторії аніме в усьому світі.

На жаль, неймовірно творчо успішна студія драматично постраждала в липні минулого року: в результаті підпалу студії загинуло 36 співробітників, багато хто залишився тяжко поранені, був знищений друкований архів студії і величезна частина матеріалів для майбутніх релізів. Серед жертв пожежі виявилися також дизайнер персонажів “Форми голосу” і художник за кольорами.

Гуру сучасного аніме, режисер Макото Сінкай, назвав “Форму голосу” – “відпольорованою і грандіозної постановкою” та “фантастичним твором”. У рідній Японії аніме подивилося понад 1 млн. кіноглядачів. Крім того, стрічка утримує високий рейтинг критиків – 94% на Rotten Tomatoes і 78 на Metacritics.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....