стрит-арт Чарльза Леваля

Графіті – новий виток у сучасному мистецтві. За допомогою таких незвичайних малюнків творчі особи перетворюють сіру дійсність, створюючи таким чином музей із дивовижних картин просто неба. І вуличний художник із Франції – тому доказ.

Приголомшливі графіті від Чарльза Леваля

Побачити твори вуличного французького художника можна у будь-якому куточку Парижа. Автором химерних плакатів є Левалет. Справжнє ім’я майстра Чарльз Левал. Дитинство художника пройшло у Гваделупі, де він уперше почав знайомитися з мистецтвом графіті, та закінчив курси з аерографії. Відомість Левалет отримав у 2012 році, після того, як його роботи почали прикрашати вулиці Парижа та інших міст Франції.

Як матеріал Чарльз використовує пшеничну пасту. Такі об’ємні реалістичні графіті чудово вписуються у вулиці міста. На картинах зображені люди, тварини, птахи та різні елементи інфраструктури. Робота пов’язана з інсталяціями та малюванням. Його унікальні персонажі створюються у суспільному просторі, з формуванням ігрового семантичного та візуального «діалогу» з навколишнім середовищем.

Головні герої картин чудово взаємодіють із французькою архітектурою, хоча суть намальованого іноді зрозуміти складно. Чарівні сюрреалістичні сцени викликають усмішку на обличчях перехожих. Чого тільки вартує графіті, де чоловік грає в гольф водостічною трубою, або картина в очікуванні світлофора.

Чистий креатив картин Леваля

Минулий рік забрав багато часу у творця, який він витратив у пошуках ідеального місця для своїх авторських графіті. Але незважаючи на це, міську архітектуру прикрасили нові дивовижні малюнки. На одному з таких будівельник садить у бетон квітку, що розпустилася, на іншому – людина веде великого голуба на повідку повз станцію метро.

Основне тло таких картин – сірий. Багатьом здається, що персонажі загубилися у своєму ілюзорному світі, зосередившись на одній ситуації. Художник наштовхує перехожих вмикати свою уяву, щоб у голові створилася індивідуальна сюрреалістична історія. Майстер упевнений, що своїми картинами він багатьох змусить замислитись.

Чарльз регулярно бере участь у заходах, що присвячуються вуличному мистецтву. Він намагається залишатися креативним, постійно шукає нові ідеї та зменшувати оберти не збирається.