Австралійська студія Iloura опублікувала трихвилинне відео, яке демонструє процес створення візуальних ефектів для фільму «Джуманджі: Поклик джунглів».

Переглянувши це відео, можна оцінити, як виглядати сцени фільми на знімальному майданчику. Та порівняти з кадрами вже після накладання комп’ютерної графіки.

У співробітників Iloura було декілька завдань. Для деяких епізодів вони промальовували пейзажі, для інших – поєднували реальні кадри з тривимірними елементами.

Фільм розповідає про чотирьох підлітків, які вирішили зіграти у стару комп’ютерну гру під назвою «Джуманджі», про яку раніше ніхто з них не чув. Але після вибору персонажів щось пішло не так, і всі перемістилися у 1996 рік.

Щоб пройти гру і залишитися в живих, їм доведеться перевтілитися в персонажів гри: Спенсер перетворюється в відважного і сильного шукача пригод, здоровань Фрідж втратив півметра зросту і став коротуном, модниця і красуня Беттані перетворилась на професора, а незграбна Марта стала спритною і дивовижно красивою амазонкою .

Їх чекає сутичка з носорогами, Чорна Мамба, а на кожному кроці буде підстерігати нескінченна низка пасток і головоломок. Друзям доведеться звикнути до абсолютно нових і таких незвичних для себе ролей та знайти дорогу додому.

Раніше студія Iloura працювала над фільмами «Божевільний Макс: Дорога люті», «Гра престолів», «Великий Гетсбі», «Привид в обладунках» та іншими масштабними проектами.