Британці закликають владу до дії, повторивши ідею фільму «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

15 лютого британські активісти відтворили в Лондоні прийом з картини-номінанта на «Оскар» під назвою «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі».

В центрі міста з’явились автомобілі із закликами продовжити розслідування причин пожежі в 27-поверховій житлової вежі Grenfell Tower.

Спершу три вантажівки були припарковані біля Вестмінстерського палацу, де проходять засідання британського парламенту. Через деякий час автомобілі вирушили на іншу стоянку. На білбордах виднівся надпис: «71 людина загинула. І все ще ніяких арештів? Як же так?”.

Схожим способом привертала увагу поліції до вбивства доньки і героїня фільму Мартіна Макдонага. Жінка орендувала три білборди на в’їзді в місто і розмістила на них написи, що нагадують про вбивство і бездіяльності шерифа: «Була згвалтована, поки вмирала», «До сих пір ніхто не заарештований?» і «Чому так, шериф Віллоубі?».

Представниця організації Justice4Grenfell Івет Вільямс визнала, що активісти надихалися американським фільмом. На її думку, акція повинна нагадати жителям Лондона, як мало було зроблено для розслідування пожежі.

Пожежа в Grenfell Tower стався 14 червня 2017 року, в ньому загинула 71 людина. За інформацією ЗМІ, розслідування поліції виявило, що обшивка будівлі, яка швидко загорілася, ніколи не тестувалася на пожежну безпеку. Вільямс зазначила, що майже 300 будівель у Великобританії до цих пір покриті схожими панелями.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....