Номінації допомогли

Як і слід було очікувати, номінації на «Золотий Глобус», церемонія нагородження якими відбулася саме в неділю 5 січня, вплинули на касові збори деяких фільмів, зокрема на картини «Маленькі жінки» (Little Women) і «Дістати ножі» (Knives Оut ). Про конкретні цифри нижче. Поки ж скажемо, що цікаво буде подивитися, як вплинуть на касу фільмів вже не номінації, а перемоги. Але це побачимо тільки в наступний уїк-енд.

Фільм жахів від студії Sony «Прокляття» (The Grudge) – перший новий північноамериканський реліз 2020 року – зібрав загалом близько 11,3 мільйона доларів в Північній Америці (США і Канада спільно). Ще одне підтвердження того, що сиквели, рімейки і так звані «перезавантаження», яким і є фільм, з кожним роком все більше втрачають касову привабливість. Ця «перезавантаження» фільму жахів з заборонним рейтингом R явно не підійшла для репертура свят і шкільних канікул.

«Зоряні війни: Скайуокер. Схід »(Star Wars. Episode IX: The Rise of Skywalker) залишилися переможцями в свій третій уїк-енд з 33,7 мільйона доларів. Загальний «домашній» збір досяг 450,8 мільйона на сьогоднішній день. Блокбастер також зайняв перше місце за межами Північної Америки з додатковими 50,5 мільйона для загального рахунку тут в 468 мільйонів і 918,8 мільйона доларів у всьому світі.

«Джуманджі: Новий рівень» (Jumanji: Next level) не дуже відстав від «Скайуокера», зібравши непогані 26,5 мільйона доларів у свій четвертий вікенд, довівши північноамериканські збори до 236,2 мільйона доларів, посівши друге місце і обійшовши «Маленьких жінок », які посіли третє місце з 13,6 мільйона, після зниження зборів на 19%, порівнюючи з перший уїк-ендом. «Маленькі жінки» закінчили неділю з загальним обсягом «домашніх» зборів у 60 мільйонів доларів. А за кордоном фільм зібрав 9,6 мільйона всього в шести країнах. На цьому ранньому етапі зарубіжні збори склали 20,4 мільйона і 80,4 мільйона глобально.

«Холодне серце 2» (Frozen 2) від Walt Disney Animation, зібрав ще 11,3 мільйона доларів в Північній Америці і 42,4 мільйона за кордоном і став найкасовішим анімаційним фільмом всіх часів з 1,325 мільярда доларів зборів у всьому світі.

Несподіваний хіт «Дістати ножі», який був номінований на «Золотий Глобус» в декількох категоріях, втратив всього лише 9 відсотків в свої шості вихідні, довівши своїми 9 мільйонами доларів за вікенд до вельми приємних «домашніх» 130,3 мільйона доларів і 247, 5 мільйона доларів у всьому світі, в тому числі 28,1 мільйона доларів в Китаї. Очікується, що збори на внутрішньому ринку виростуть щонайменше до 150 мільйонів доларів США.

Незважаючи на те, що фільм не входив в гонку за «Золотий Глобус», картина «Неограновані коштовності» (Uncut Gems) студії A24 продовжувала лукаво посміхатися після того, як зайняла 8-е місце при порівняно обмеженому прокаті з 7,8 мільйона доларів при загальному обсязі внутрішніх зборів в 36,8 мільйона. Драма з Адамом Сендлером у головній ролі знаходиться на шляху до того, щоб стати найкасовішим титулом в історії порівняно нової «незалежної» студії А24.

У спеціалізованому прокаті кіноепопея «1917» (студій Universal та Amblin) тільки що удостоєного королевою Великобританії лицарського звання британського режисера Сема Мендеса про Першу світову війну, показала кращий середній збір на один екран – 53636 доларів. Фільм, який ішов в чотирьох кінотеатрах після Різдва, буде розширено в прокаті на всю Північну Америку на наступному тижні. Те, що картина отримала «Золотий Глобус» як кращий фільм-драма, а Сем Мендес як кращий режисер, напевно посприяє касовими зборами.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...