Nestlé – кращий виробник харчових продуктів

Nestle S. A. (повна назва Nestlé Société Anonyme, рік заснування: 1866) — швейцарська транснаціональна корпорація, найбільший у світі виробник продуктів харчування. Її генеральний директор — Ульф Марк Шнайдер (Ulf Mark Schneider).

Все починалося з заводу з виробництва згущеного молока, потім додалося виробництво сумішей для годування немовлят. Згодом до компанії приєднувалися інші організації зі своїми власними розробками — такими як отримання молочного шоколаду шляхом з’єднання молока та какао-порошку та виробництво швидкорозчинних супів, бульйонних кубиків, соусів та приправ.

Що варто знати про іменитий бренд

У портфоліо компанії більше ніж 2000 брендів: від світових марок до локальних фаворитів. Вона працює у 186 країнах по всьому світу.

Амбіції наступні:

  • допомогти мільйонам дітей жити більш здоровим життям;
  • покращити рівень життя людей;
  • зменшити вплив до нуля на навколишнє середовище.

Якість будь-якої продукції підтверджується фактом реальної наявності у товару компанії корисних для споживача властивостей, що було виявлено в результаті перевірок та випробувань.

Профіль бізнесу Nestle

Спеціалізація компанії — виробництво продуктів харчування. Серед їх числа:

  1. Напої та розчинна кава. З того моменту, як розпочалося виготовлення кави NESCAFÉ, назавжди змінився традиційний погляд на споживання цього напою у всьому світі. Торгівельна марка швидко здобула беззаперечне лідерство серед виробників.
  2. Кулінарія. Мівіна® — перший великий бренд, який не використовує пальмову олію в процесі виробництва вермішелі. Українська золотиста олія та борошно разом з іншими якісними інгредієнтами створюють той самий неповторний смак, який так полюбився багатьма. За підтримки Nestlé сьогодні ТМ «Торчин» стала абсолютним лідером українського ринку соусів, в тому числі кетчупу, майонезу, гірчиці.
  3. Кондитерські вироби. «Світоч» — бренд витонченого якісного шоколаду з давніми традиціями. Він з 1882 року надихає українців наповнювати життя солодкими моментами. KitKat — це ідеальне поєднання високоякісного шоколаду та хрусткої вафлі. Шоколадні батончики, цукерки, готові сніданки LION найсмачніші та дуже популярні серед споживачів. Продукція NUTS з цільними горіхами знайшла прихильників як в Україні, так і багатьох інших країнах.
  4. Дитяче харчування для малюків та їхніх матусь. Серед асортименту дитячі суміші NAN®, NESTOGEN®, молочне харчування для вагітних та годуючих мам «Мама і Я»®, дитячі каші NESTLE®, соки та пюре GERBER®.
  5. Спеціальне медичне харчування. Продукція призначена для осіб різного віку та застосовується при багатьох захворюваннях: від дитячої алергії до недостатності харчування серед літніх людей.
  6. Корми для тварин. Вони покращують життя та здоров’я домашніх улюбленців.
  7. Готові сніданки зі злаків. Це унікальне поєднання корисних інгредієнтів для повноцінного та смачного сніданку, який однаково необхідний як дітям, так і дорослим.

«Якість продуктів — якість життя» (Good Food, Good Life) — головне кредо компанії Nestle, що залишається незмінним протягом багатьох десятиліть в кожній країні, де вона працює.

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...