Почалися зйомки серіалу «Тінь минулого»

Днями в Києві розпочалась робота над чотирисерійною картиною «Тінь минулого» виробництва компанії Filmstream на замовлення телеканалу «Україна». Фільм порушить актуальну проблему сучасного суспільства – стосунків між батьками та дітьми.

Після трагічної смерті чоловіка Даша виховує доньку Яну. Вона приховує від дівчинки, що тато їй не рідний. 16 років тому Даша зробила ЕКО від донора. Та правду доведеться розкрити, коли в їхньому житті з’являється впливовий, багатий і самотній Щербаков. Що йому потрібно від Даші та Яни?

Режисер-постановник картини – Олександр Ітигілов. Він зізнається, що через карантинні обмеження доводиться стикатися з певними труднощами в роботі, але команда робить все можливе, щоб якість проекту не постраждала.

«Наша історія про кохання, що перемагає зраду, підлість, боягузтво, жадібність і конфлікт між батьками і дітьми, – характеризує нову історію режисер. – Зйомки проходять у Києві та Київській області, ми знайшли нові, цікаві та красиві місця. Безумовно, наші продюсери стикаються із проблемами карантину на всіх локаціях, але вони у нас чудові і творять дива».

Картину відрізняє сильний акторський склад. У фільмі знімаються: Любава Грешнова, Віталій Кудрявцев, Зоряна Марченко, Артем Позняк, Данило Бєлих, Аліса Лукшина та інші артисти. Режисер каже: ознайомившись зі сценарієм, вже мав припущення, хто з акторів міг би втілити ролі в картині. Тому кастинг провели досить швидко.

Тень прошлого
Тень прошлого

«Зазвичай під час прочитання сценарію одразу виникають ідеї з приводу виконавців ролей. І цього разу в нас практично всі актори збіглися за відчуттями. Кастинг проводили для невеликого списку ролей з усіма карантинними пересторогами», – додав Олександр Ітигілов.

Оператор-постановник фільму – Антон Ткаченко. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко, Ірина Франчук. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займається компанія Filmstream.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....