Практично чверть століття популярна актриса Джулія Робертс входить до групи найкрасивіших жінок світу. І не потрібно робити поправку на вік: чарівна красуня, як і раніше, активна і молода. Джулія має чого повчитися, адже актрисі 28 жовтня 2022 року виповнилося 55 років.

Тим більше дивно, що в юності Робертс була досить непоказною, особливо вирізнявся великий рот. До того ж дівчинкою Джулія не розлучалася з великими очками. Вона була плаксивою і часто впадала в депресію. Як же актрисі вдалося перетворитися на фатальну серцеїдку? Зірка не робить секрету зі свого особистого життя і ділиться позитивними порадами з усім світом.

Природність та розкутість

Свої зовнішні вади дівчина ніколи не вважала критичними, відпрацювавши фірмову посмішку, вона перетворила свої губи на справжній соковитий бутон і це без будь-яких втручань пластичних хірургів. Саме за її впізнавану доброзичливу усмішку Джулію і полюбили глядачі. Дивно, але актриса не користується косметичними препаратами, покладаючись на щедрі природні дари.

Ще вона абсолютно не страждала сором’язливістю і завжди намагалася активно йти до наміченої мети. Для Робертс давно стала байдужа думка оточуючих. Чуйно прислухалася вона лише до найближчих людей.

Секрет успіху: багатство внутрішнього світу

Джулія з дитинства загартувала власний характер, адже вона просто не мала іншого виходу. Батьки дівчинки жили бідно, а в сім’ї були ще старші брат та сестра. Пізніше шлюб батьків розпався. Після цього батько одружився з іншою жінкою. Відносини були добрими, але швидко закінчилися трагічно. Мачуха Джулії померла від нещасного випадку, а батько страждав на серйозну хворобу і пережив другу дружину лише на три місяці.

Майбутній зірці довелося рано дорослішати, гартувати характер і впізнавати життя без прикрас. Вже в тринадцять років дівчинка почала працювати в піцерії, паралельно навчаючись у школі. Зміцнення характеру зробило з Робертса енергійну індивідуалістку. Але вона зуміла не розгубити любов до рідних та людства. За словами актриси, позитивний настрій завжди допомагав їй долати перешкоди та добиватися свого.

Потрібно не перетинати чітку межу між привабливістю та розпустою

Виявляється, сексуальна дівчина ніколи не прагнула оголення перед публікою або партнером по сцені. У постільних сценах актрису замінювала дублерка. Але це не завадило Джулії мати багато шанувальників, серед яких можна було зустріти таких героїв, як Ліам Нісон, Кіфер Сазерленд та Метью Перрі. Перший шлюб актриси вийшов невдалим. Щастя посміхнулося Робертсу в більш зрілі роки. Союз із Деніелом Модером, кінооператором, приніс молодятам двійню, а потім і третю дитину. Два сини та дочка, ось майбутня надія Джулії.

Незважаючи на популярність та еталонну фігуру, Робертс не звертає уваги на пишність одягу. Для неї важлива зручність, тому найбільше вона віддає перевагу джинсам. Джулія веде здоровий спосіб життя, регулярно займається пробіжками, захоплюється йогою. Головне, це любити себе та близьких і ніколи не боятися наполягти на своїй точці зору, заявляє актриса.