Найкращі YouTube-канали про моду та стиль

Youtube-блоги про моду та красу – відмінний спосіб отримання актуальної інформації про стиль, модні тренди, принципи формування гардеробу. Питання, на чию думку варто покладатися? Пропонуємо до вашої уваги добірку популярних блогів – а ви вибирайте свій варіант.

Ютуб-канали про моду: список найкращих

Маргарита Мурадова

Мурадова – професійний персональний стиліст та засновниця школи «Modeism». Власним досвідом та поглядом на моду вона ділиться на каналі YouTube. Ви знайдете масу корисних рекомендацій щодо вибору, принципів поєднання одягу, нових фешн-віянь.

Ellena Galant

Відомий український fashion-блогер Ellena Galant розповідає про світ моди, принципи складання ефектних луків. Також на її каналі ви знайдете корисні рекомендації про красу та аромати.

A FASHION

Не потрібно докладно вивчати фенш-індустрію, щоб виглядати стильно. Досить просто знати, що з чим носити, і коли. У цьому допоможуть розібратися п’ятихвилинні ролики A FASHION. Вони розкажуть як про події модної індустрії, так і про актуальні речі, які можна носити щодня.

Ірина Сімчич

Ірина знімає відео українською мовою з огляду на актуальний порядок денний у країні. Наприклад, після перемоги країни на Євробаченні-2022, на каналі з’явився розбір костюмів KALUSH ORCHESTRA.

Валерій Мартиненко

Засновник каналу про чоловічий стиль та актуальні фешн-тенденції. Валерій знімає ролики на ТОП-теми – як одягатися, що носити, принципи поєднання певних речей, помилки при складанні гардеробу, що дратує жінок у чоловічому одязі і не тільки. Загалом, ви зможете почерпнути собі масу цікавого.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як зміцнити коліна: основні поради та добірка вправ

Кінцівки, особливо коліна, відіграють важливу роль у нашій рухливості та загальному здоров'ї. На жаль, вони також схильні до зносу, травм і різних захворювань. Зміцнення колін...

Як накачати плечі і зробити їх ширшими

Накачані плечі - один із символів сили та естетики у світі фітнесу. Кожен, хто прагне привабливої фігури, хоче мати підтягнуті та масивні плечі. У цій...

Як накачати попу: найкращі вправи для сідниць у домашніх умовах

Як розпочати створення гарних, пружних сідниць? Невід'ємна частина здорового способу життя - це не тільки правильне харчування та регулярні тренування, а й спеціалізовані вправи, спрямовані...

Який Дракон на нас чекає: характеристика 2024 року

Настає рік Дракона - характеристика цього періоду дуже перспективна. Астрологи кажуть, що він буде кращим за два попередні роки. А це вже непогано. У матеріалі...