Кращі серіали 2018 року

Напевне ви постійно задаєтесь питанням, який серіал подивитися. Щоб визначитися, вам допоможе список під назвою “Кращі серіали 2018 року”.

Жартую

Серіал розповідає про веселу і життєрадісну зірку дитячого телебачення Джеффа. Містер Піклз може розсмішити практично будь-яку людини і завжди готовий дати слушну пораду. Але казка не може тривати вічно, і поки Джефф знаходиться на піку популярності, його шлюб починає тріщати по швах, а сімейне життя і зовсім летить під укіс.

https://youtu.be/zUaagcMwgJY

Перші

Серіал розповість про перші кроки людства в міжпланетній колонізації і небезпеки, з якими стикаються хоробрі добровольці на Марсі. У центрі історії не тільки астронавти, а й їхні сім’ї, кохані, а ще команда на Землі, що забезпечує їх безпеку.

Маніяк

Енні Лендсберг і Оуен Мілгром – два незнайомці, які погодилися взяти участь у випробуванні нового лікарського засобу. У кожного на це свої причини. Енні намагається впоратися зі зруйнованими відносинами, а Оуен переживає через шизофренію, яку йому поставили ще в дитинстві.

Нові ліки доктора Мантлрея обіцяє виправити будь-яке захворювання, аж до розбитого серця. Тільки от чомусь ніхто не хоче говорити про побічні ефекти.

Касл-Рок

Невелике містечко Касл-Рок, штат Мен, зберігає безліч похмурих таємниць. Саме тут дивні і лякаючі події відбуваються із завидною регулярністю, народжуючи більше кількість чуток і змушуючи городян задуматися про природу того, що відбувається.

Так, деякі з місцевих впевнені в тому, що головною причиною таємничих явищ є численні гріхи, вчинені жителями за весь час існування поселення. Загадковий випадок у в’язниці Шоушенк змушує давно покинув місто Генрі повернутися в рідні місця, де йому уготована зустріч з чимось незбагненним і зловісним.

Терор

У 1845 році два судна королівського флоту Великобританії «Терор» і «Еребус» відправляються на пошуки Північно-Західного проходу через Арктику.

Незабаром кораблі виявляються затертими льодами, а члени їх екіпажів стикаються не тільки з суворими природними умовами, хворобами і нестачею продовольства, але і з якоюсь ворожою силою, що предстає у вигляді величезного білого ведмедя Туунбака.

Спадкоємці

Логан Рой – людина владна і жорстка. Він керує величезним кланом, який займається розвитком медіабізнесу. Під управлінням Логана знаходяться тисячі людей і десятки тисяч студій. Головний герой замислюється про те, хто ж продовжить його справу, хто гідний стати главою медіаконгломерату, який явно потребує модернізації.

Новий погляд на розвиток, свіжі думки та ідеї – це те, що бажає своєму бізнесу минає на спокій управлінець. У центрі уваги сюжету виявляється сімейна драма, в якій розкриваються тонкощі і особливості ведення сімейного бізнесу в наш час. Це історії про долі, про людей, надії, зміни і вірі в краще.

Гострі предмети

Журналістка Камілла Прікер повертається в своє рідне місто в штаті Міссурі, щоб написати статтю про недавнє жорстоке вбивство дівчини. Стаття повинна допомогти Каміллі вийти з творчої кризи і перезапустити її кар’єру журналіста.

Але повернення в рідне містечко розкриває хворобливе минуле Камілли і її важкі стосунки з матір’ю, які свого часу призвели до серйозних психічних проблем. Поки в місті посилюється страх і наростає загальне напруження, Камілла намагається знайти вбивцю і не провалитися остаточно в пучину власних проблем і переживань.

Повернення додому

Головні герої цього серіалу все своє життя провели на роботі. Солдат і соціальний працівник за час своєї тривалої кар’єри стикалися з масою несподіваних подій і важких трудових ситуацій. Хто б що не говорив, але рано чи пізно доведеться залишити свій пост, щоб піти на пенсію і зайнятися чимось новим і не менш важливим.

Однак повернення до нормального життя виявляється справжнім випробуванням для головних героїв. Їм доводиться зіткнутися з абсолютно іншим ритмом життя і побутової рутиною, яка через свого сімейного характеру не дозволяє персонажам успішно стати частиною типового громадянського суспільства.

Патрік Мелроуз

Патрік Мелроуз – молодий дотепний аристократ, який виріс в багатій родині. Ось тільки життя героя навряд чи можна назвати легкою і безтурботною: в дитинстві Патрік страждав від жорстокого поводження батька, в той час як мати вважала за краще не втручатися в їхні стосунки і закривала очі на поведінку чоловіка.

Незважаючи на отриману в дитинстві психологічну травму, молода людина знайшов в собі сили, щоб пробратися в вищий світ, але там, охоплений внутрішніми демонами, він швидко пристрастився до наркотиків і алкоголю, почавши свій шлях до саморуйнування.

Романови

Сюжет включає в себе історичні події, починаючи від зацарювання Михайла Федоровича і закінчуючи розстрілом царської сiм’ї. Кожна серія присвячена правлінню одного або декількох Царів і Імператорів Дому Романових.

+