Красиві танці на вулиці: Емоційні фото танцюристів

Відобразити людину в русі і зробити це максимально красиво і природно, здатний тільки справжній майстер своєї справи. Змогла це зробити й Ганна Ульман – відомий фотограф, якому вдалося ефектно сфотографувати всю експресію та драматичність танцю у всіх його проявах у динамічних портретах окремих виконавців. Як фон виступили мощені іспанські вулиці та набережні Марбельє, які і надихнули її на цей оригінальний проект. Об’єктами ж фото стали живі люди, які віддають частину свого життя та серця мистецтву танцю.

Експресія танцю, помножена на динамічність сучасних вулиць Іспанії – що з цього вийшло

У роботах Ульман можна зустріти найсуперечливіші почуття, чого автору вдається досягти завдяки здатності вловити, як танцюристи зливаються з міським середовищем, виконуючи часом найвіртуозніші трюки в звичайнісінькому одязі. Однак знайшлися й ті представниці прекрасної статі, що вдяглися в купальники, що надають їм ще більшу граціозність, і навіть пуанти, в яких постали в зовсім незвичайних для цього місцях, наприклад, на пляжі. І навіть пісок у цьому випадку став невід’ємною частиною танцю, іскрячись і спалахуючи на сонці, коли танцівниця просто відкидає голову назад, струшуючи волоссям. І таких несподіваних моментів, коли людина в русі гармонує з природою, доповнюючи її, можна зустріти багато.

Творчі можливості такої оригінальної зйомки не могли не надихнути Анну Ульман, яка визнає, що й раніше їй дуже подобалося робити фото на відкритому повітрі, створюючи таким чином найкреативніші фото та знімаючи найцікавіші моменти. Поштовхом до цього напрямку стала випадково побачена нею фотографії балерини, що танцює на вулиці, гнучкість і грація якої вразили майстра до глибини душі. Ідея поєднати два таланти – танцівниці та фотографа – народилася практично моментально і, як виявилося, можливості для творчості цей симбіоз відкрив просто безмежні.

Незважаючи на всю технічну складність фото такого типу, Ульман зазначає, що це дуже захоплююче заняття, пов’язане з плануванням картинки, але й нерозлучне з елементом спонтанності. Кожен танцюрист вражає своєю унікальністю та надихає найоригінальнішими ідеями.

Драматичні виконавці танцю були зображені Анною Ульман на безлічі сексуальних фото, в яких кожен може відкрити для себе щось нове, згадати старе або дізнатися про незвідане.

+