3-го липня о 20:00 у столичному кінотеатрі Кінопанорама проходитиме презентація музичних експерементальних відео-робіт від світових зірок. Організатор кінопоказів — французька формація «La Blogothèque». Подія відбудеться у рамках KyivMusicFilm, а його програма складається зі стрічок про музику та музикантів.
Усі роботи, що презентуватимуться, знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Проте спеціально для цієї події куратори показу відібрали з тисяч своїх творінь півторагодинну підбірку. Вона демонструватиметься лише один раз.
Кіноподія дасть можливість поглянути на відомих музикантів та їх концерти абсолютно по-новому. Свого часу в межах проекту La Blogothèque було відзнято живі виступи на вулицях Парижу таких гуртів, як  Arcade Fire, Bon Iver, R.E.M., Foals, The National, Sigur R ó s тощо.
«Я ненавидів МТV з самого початку, але робити проект в Інтернеті, доступний людям з айподів — це зовсім інше. Мені здається, це найкращий спосіб дивитися музикальні перформанси — коли музиканти йдуть вулицями, їдуть у метро або приймають душ, тому що глядачі оточені тією ж реальністю. Все це змішується та робить неповторний досвід переживання музики», – говорить Вінсент Мун, один із засновників La Blogothèque.
Це найменш наративний з показів, що будуть проходити в рамках KyivMusicFilm, руху легального кінотеатрального доступу до найцікавіших фільмів про музику та музикантів.