Каннський кінофестиваль 2022: найкращі фільми

На Каннському фестивалі відбувається народження найкращих фільмів, зібраних з усієї планети. Цього року були представлені настільки цікаві кінострічки, що журі виявилося вкрай складно вибирати найцікавіші дух картини. Про які проекти світ згадуватиме ще довгий час і насолоджуватиметься їх переглядом?

Каннський кінофестиваль 2022: ТОП-10 фільмів

“Трикутник печалі” – саме ця кінострічка виявилася лідером. Її створив шведський режисер на ім’я Рубен Естлунд. У проекті будуть показані драматичні події, пов’язані з катастрофою яхти в самому серці океану. Герої, які мають виживати на безлюдному острові, не мають уявлення у тому, як облаштовувати свій побут.

Трикутник смутку

“Хлопчик з небес” – це проект режисера зі Швеції, виконаний у стилістиці трилера. Тарік Салех розповідає глядачам історію однієї битви за місце імаму. Як тільки завершуються літні канікули, імам постає перед студентами престижного закладу в Каїрі. Але він не встигає розпочати свою мову, оскільки стрімко вмирає.

Каннський кінофестиваль 2022: Хлопчик з неба

“Час Армаггедону” представив на фестивалі Джеймс Грей. У кінострічці розгорнуться події 1980-х років, коли в Америці відбулися вибори Рейгана. У сюжетній канві проекту лежать особисті спогади творця кінострічки про той час, коли йому пощастило відвідувати ту саму школу, в якій навчався і Трамп. Основним героєм кінострічки виявиться шкільний директор.

Час Армагеддону

“Дружина Чайковського” – єдиний проект, представлений російськомовним режисером Кирилом Серебренниковим. У головній ролі опиняється Олена Михайлова, яка зіграє героїню Антоніну Мілюкову. Страждання основної особи фільму від любові до великої людини нарешті винагороджуються весіллям з ним.

Дружина Чайковського

“Посередник” – драматична кінострічка соціального характеру, в якій Хірокадзу Корееди розкриває нам таке поняття, як “бебі-бокс”. Батьки не завжди хочуть виховувати дітей, що з’явилися на світ. Якщо вони вирішують зняти з себе обов’язки, то просто залишають небажаних дітлахів у особливому місці.

Посередник

“Рішення піти” – це трилер з романтичним ухилом, представлений режисером Пак Чхан-ука. Йдеться тут про детектив, у якого виникають найсильніші почуття до основної підозрюваної в злочині особи. Є вбитий чоловік, яке вдова стає предметом обожнювання детектива.

Рішення піти

“Злочини майбутнього” – фанстастика-хорор. Слідкувати за діями головного персонажа кінострічки буде дуже цікаво, оскільки він вирішує якось змінити свою зовнішність, щоб розважати публіку. У процесі відрощування нових органів цьому чоловікові допомагає його дружина.

Злочини майбутнього

“Брат і сестра” – цей фільм драматичного змісту представлений постійним учасником фестивалю в Каннах Арно Деплешеним. Між родичами немає жодного спілкування протягом двох десятиліть, але автокатастрофа, в якій учасниками стають батьки, змушує брата з сестрою нарешті помиритися.

Брат та сестра

“Ностальгія” Режисера на ім’я Маріо Мартоне, який має італійське коріння, змушує глядачів задуматися про те, які моменти молодості обов’язково стануть приємними спогадами в старості. Феліче більше сорока років не був там, де минули колись його найкращі роки, але тепер він повернувся до району Неаполя, щоб поринути у спогади про молодість.

Ностальгія

“Зірки опівдні” – цей фільм перенесе кіноманів у минуле, де в Нікарагуа в 1984 році зав’яжеться пристрасний роман між журналісткою з Америки і бізнесменом з Англії. Обидва змушені рятувати життя втечею із країни, при цьому ховатися від агента ЦРУ. Співробітник спеціальної служби спробує переконати жінку, що вона могла б зрадити любов заради власного порятунку.

Каннський кінофестиваль 2022: Зірки опівдні

На фестивалі були представлені й інші кінострічки, які заслуговують на увагу глядачів, з якими можна буде познайомитися трохи пізніше, коли вони будуть офіційно представлені в кінопрокаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 вишуканих фільмів про гарне життя

Найкращі серіали Нетфлікс – літо 2022: список

Нове життя: 5 надихаючих фільмів

+