Гарчать мотори F9

Цими вихідними касові збори в Північній Америці набрали більш високу швидкість. Форсаж 9 (F9), десятий фільм у багаторічній франшизі Fast & Furious, зайняв перше місце в прокаті з 70 мільйонів доларів з рекордних для пандемії 4179 екранів.

В останні вихідні червня, що стало найвищим дебютом епохи пандемії і вдихнуло нове життя в кінопрокат після попередніх сильних дебютів, таких, як Годзілла проти Конга (31,63 мільйона доларів) і Тихе місце 2 (47,55 мільйона доларів). Це найвища каса в прокаті з часів Star Wars: The Rise of Skywalker яка на момент виходу в грудні 2019 року склала 177,38 мільйона доларів. Шістдесят відсотків аудиторії F9 в перші вихідні становили чоловіки, 49% – віком від 25 років, а більше половини становили латиноамериканці і / або афроамериканці.

Вирішальним фактором для явки глядачів в ці вихідні стало відновлення бажання шанувальників цього серіалу повернутися в кінотеатри, і, судячи з даних за ці вихідні, багато хто з них так і вчинив.

Друге місце залишилося за Тихим місцем 2 з його $ 6,2 мільйона і загальним збором тут в $ 136,39 мілліона.

Фільм № 1 на минулих вихідних від Lionsgate / Millennium Media Охоронець дружини кілера, впав на два рядки і зайняв третє місце з оцінкою 4, 88 мільйони доларів в своєму уікенд, що на 57% менше першого. Сиквел Райана Рейнольдса-Семюеля Л. Джексона на сьогоднішній день зібрав 25,87 мільйона доларів.

Кролик Пітер 2 від Sony впав на 20% до 4,85 мільйона доларів в свій третій вікенд після релізу і зайняв четверте місце. Загальна сума зборів сиквела – 28,86 мільйона доларів. Диснеївська Круелла завершила п’ятірку кращих з оцінкою в 3,7 мільйона доларів за п’ятий вікенд після релізу, в результаті чого збір приквела 101 далматинця склав 71,3 мільйона доларів.

Цими вихідними F9 відкрився в 22 нових країнах (включаючи Мексику, Великобританію і Бразилію) і зібрав 37,96 млн, в результаті чого міжнародний прокат склав 334,85 млн доларів, а глобальний – 404,85 млн доларів. Тихе місце 2 зібрав близько 9,6 млн доларів в 48 країнах при загальносвітовому обсязі зборів в 112,1 млн доларів і глобальному – 248,49 млн доларів. Кролик Пітер 2 зібрав 6,3 мільйона доларів на міжнародному ринку, в результаті чого його загальний збір за кордоном склав 79 мільйонів доларів, а глобальна прибутковість – 107,8 мільйона доларів. Лука від студії Дісней, який не був показаний в кінотеатрах Північної Америки, зібрав близько 4,5 млн доларів на 12 територіях, в результаті чого загальна сума зборів за кордоном склала 11,6 млн доларів.

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...