Вийшов трейлер фільму «Перший кандидат» з Х’ю Джекманом

Студія Columbia Pictures показала трейлер майбутнього фільму «Перший кандидат», в якому голлівудська зірка Х’ю Джекман зіграє американського політика і юриста Гері Харта. Останньою акторською роботою Х’ю Джекмана є роль Фінеаса Тейлора Барнума в фільмі «Найвеличніший шоумен».

Крім Х’ю Джекмана в фільмі знялися Віра Фарміга, Дж. К. Сіммонс, Сара Пакстон, Моллі Ефраїм, Кортні Форд, Білл Берр і Кевін Поллак.

Зняв картину режисер Джейсон Рейтман. Творець фільму заявив, що глядачі побачать «десятки різних точок зору». Джейсон Рейтман зняв такі фільми, як «Джуно» (2007), «Бідна багата дівчинка» (2011) і «День праці» (2013).

Харт працював сенатором США від штату Колорадо в період з 1975 по 1987 рр., Але прославився він своїми президентськими кампаніями в 1984 і 1988 рр. Під час останньої спроби очолити Штати, Харт йшов попереду свого опонента по виборам Майка Дукакіса, проте в підсумку він програв через звинувачення ЗМІ у позашлюбних зв’язках.

Після цього Харт повернувся до приватної юридичної практики, брав участь в роботі державних комісій таких, як «комісія Харта-Рудман по тероризму», створена в 1998 році. У 2001 році Харт зміг захистити дисертацію і отримав ступінь Ph.D, пізніше професорське звання в університеті Колорадо.

В американський прокат байопік вийде 7 листопада.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....