Вийшов оригінальний тизер другої частини «Дедпула»

На YouTube-каналі 20 Century Fox з’явився рекламний ролик до другої частини «Дедпула». На тизер він схожий дуже віддалено. На відео персонаж Вейда Вілсона пародіює художника Боба Росса, малюючи на полотні картини та жартуючи про наркотики. У цій пародії на ТВ-шоу, де Росс навчав глядачів малювати й заховані 15 секунд з кадрами з фільму.

Американський живописець Боб Росс за допомогою телебачення популяризував техніку швидкого малювання олією, яку можна перекласти, як «мокре по мокрому».

Райан Рейнольдс намагається імітувати Боба Росса якомога точніше: як в одязі, так і в манері говорити. Правда, зміст того, що говорить Рейнольдс не зовсім відповідає тому, що говорив би Боб Росс. У тизері заховані жарти, які не лише цілком в стилі Дедпула, але й в стилі самого Райана, який поки перемагає свою дружину Блейк Лайвлі у троллінговій війні.

Актор стоїть біля чистого полотна, готуючись малювати на ньому, а внизу, як і у справжнього Боба Росса, з’являються назви кольорів, які він буде використовувати. Тільки от не всі кольори, показані в тизері, насправді існують.

Наприклад «Clockwork Orange» – це назва фільму Стенлі Кубрика «Механічний апельсин», а Girls of Indigo – американська музична група, що виконує фолк-рок.

Ось список інших кольорів:
Soylent Green – фільм Флейшера «Зелений сойлент»;
Mennen Black – «Люди в чорному» (Men in Black);
Box Office Gold – відсилання до першої частини «Дедпула»;
Doc Brown – фільм «Назад в Майбутнє»;
Pretty’n’Pink – організація проти раку грудей;
Silverlicious – дитяча книжка;
Yellow Snow – жовтий сніг;
Red Dit – Reddit;
Betty White – Бетті Уайт, актриса.

Фільм вийде в прокат в травні 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....