З’явився трейлер нового сезону «Американської історії злочинів»

В мережі з’явився трейлер майбутнього серіалу «Американська історія злочинів. Вбивство Джанні Версаче». Як і попередній сезон «Американської історії злочинів», сценарій серіалу про вбивство італійського модельєра написали Скотт Олександр і Ларрі Карашевський.

Головного героя, модельєра Джанні Версаче, зіграв Едгар Рамірес, його вбивцю – Даррен Крісс, сестру Донателлу Версаче зіграла Пенелопа Крус. Також у серіалі з’являться Рікі Мартін, Енналег Ешфорд і Макс Грінфілд.

Сюжет нового сезону побудовано навколо подій липня 1997 року, коли Джанні Версаче був застрелений на сходах власного будинку в Маямі-Біч серійним убивцею Ендрю Кьюнененом. Він заробляв гомосексуальною проституцією і торгівлею наркотиками. А пізніше покінчив життя самогубством у номері готелю, оточеному поліцейськими.

У «Американській історії злочинів» постараються розібратися в мотивах вбивства і дослідити особистість Кьюненен, який не мав жодних контактів з дизайнером і ніколи не був з ним знайомий.

За офіційною версією причин убивати Версаче у 27-річного американця не було, хоча і були спроби зв’язати подію з війнами італійської мафії.

В основу другого сезону «Американської історії злочинів» лягла книга Морін Орт «Vulgar Favors», що вийшла в продаж у 1999 році.

Локацією для зйомок стала вілла Каса-Касуаріна в Майамі, де проживав модельєр.

Прем’єра нового сезону «Американської історії злочинів» відбудеться на початку 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....