Вийшов трейлер зомбі-бойовика «Поїзд в Пусан 2: Півострів»

Опубліковано трейлер продовження південнокорейського зомбі-екшену «Поїзд в Пусан», який вийшов у 2016 році і зібрав високі оцінки глядачів. У другій частині обіцяє бути ще більше крові, насильства і жорстокості.

Сюжет нового фільму розгортатиметься через чотири роки після повного знищення Південної Кореї. Солдат Чон-Сік (Кан Донг-вон), який раніше втік з хворої пустки, знову отримує завдання, у якому є всього лише дві прості цілі: знайти життєво важливий об’єкт і по можливості вижити. По ходу експедиції він натикається на громаду людей, що вижили. Після цього життя головного героя буде залежати від того, що переважить у природі залишених тут людей: пристрасть вбивати або вміння допомагати.

Прем’єра фільму жахів «Поїзд в Пусан 2: Півострів» запланована на серпень 2020 року.

Головні ролі в стрічці зіграли Лі Джон Хен (Кунха: Прикордонний острів), Кан Дон Вон (Таємне возз’єднання) і Лі Ре (Бажання). А режисером як першого, так і другого фільму виступив Ен Сан Хо.

Нагадаємо, перша частина картини при бюджеті в 8,5 мільйонів доларів зібрала в світовому прокаті більше 92 мільйонів.

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явився трейлер «Вітаємо у Зомбіленді 2», в якому зомбі атакують Білий дім.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....