Добро пожаловать в Zомбилэнд 2
Добро пожаловать в Zомбилэнд 2

Кінокомпанія Sony Pictures виклала трейлер комедійного екшену «Вітаємо у Зомбіленді 2». Прем’єра стрічки запланована на жовтень.

«Вітаємо у Зомбіленді 2» продовжить події першого фільму, який вийшов на екрани в 2009 році. Герої нової стрічки відправляються до Вашингтона і селяться в Білому домі, який густо заріс зеленню після навали ходячих мерців. Після цього вони зустрічають інших людей, що вижили, а також більш витривалих зомбі. «За 10 років з моменту першого фільму зомбі перетворилися в різні типи. Той, який викликає велику загрозу – це зомбі T-800, яких важче вбити через їх швидкість і силу», – сказав режисер Рубен Флейшер («Веном»).

Головні ролі в стрічці виконали Емма Стоун («Ла-Ла Ленд»), Вуді Харрельсон («Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»), Джессі Айзенберг («Соціальна мережа») та Ебігейл Бреслін («Маленька міс Щастя»). Також до них приєдналися Зої Дойч, Розаріо Доусон, Люк Вілсон, Томас Міддлдітч.

Перша частина франшизи пройшла в прокаті з великим успіхом. При бюджеті в 23,6 млн доларів стрічка зібрала в прокаті 102 млн доларів.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери фільму жахів «Воно 2» з Джесікою Честейн, серіалу «Відьмак» з Генрі Кавіллом і драми «Щиголь» з Ніколь Кідман.