Український дует представив стильний літній кліп

У кожного власне уявлення про щастя, напевно, за кількістю рецептів стану гармонії: скільки людей, стільки й думок. Але всіх нас об’єднує прагнення до самореалізації, емоційному задоволенню і рівноваги і всіх інших атрибутів і ознак щастя.

У новому синглі «Активні люди» автор і виконавиця Наташа Турбіна розповіла аудиторії, що головним у відчутті щастя – не відкладати бути щасливим, а просто жити. «Поки ми біжимо за щастям, шукаємо його і плануємо бути щасливими, досягнувши певних речей, реалізувавши плани, які намітили – найголовніше залишається без уваги, а може саме цей момент і був тим, найщасливішим» – коментує співачка.

Новий образ і повністю інший контент відображають зміни в творчості виконавиці: абсолютно простими і здавалося б повсякденними формулюваннями Наташа Турбіна говорить з аудиторією про важливі для кожного речі, говорить легко і натхненно.

Історія дуету «Активні люди» – це перш за все історія реалізованого сценарію щастя для Дмитра Тищенко, оскільки по суті прем’єра пісні – це реальна втілена мрія для простого хлопця, який взяв участь і переміг у конкурсі радіостанції.

Емоційне легке відео до пісні повертає нам літо, нагадуючи, що відкладати нічого не потрібно, особливо щастя. Мрійте і будьте щасливі!

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....