Strong, brave and beautiful girls of the Armed Forces of Ukraine

Після повномасштабного російського вторгнення в нашу країну у лютому 2022 року значно зросла кількість жінок, які зголосилися воювати проти окупантів в рядах Збройних сил Україні і взяли до рук зброю. Війна не має статі, тому кожен, хто бажає насолоджувалися незалежністю, повинен докладати певних зусиль на шляху до перемоги. Чимало українок це розуміє, тому вони борються за нашу свободу і беруть участь в Операції об’єднаних сил на Донбасі. В кожної панночки, яка пішла на фронт, є своя причина. Завдяки цьому представниці слабкої статі сьогодні сприймаються, як повноцінні воїни, достойні поваги.

Вони не дозволяють собі в складних ситуаціях розплакатися – сліз на їх очах не побачить ніхто, не кажуть: “я не витримую” або “я більше не можу”. Навпаки, дівчата демонструють відвагу! Перебувати на передовій по силам лише найсміливішим! В глибині душі страшно багатьом, дехто втомився, але навряд чи хтось піде на те, щоб поширювати паніку. Ніхто не бажає опускати руки в непростій боротьбі, а прагне перемогти зовнішнього ворога!

У мирному житті виступають опорою для чоловіків жінки. Так і на фронті, саме вони різними способами підтримують військовослужбовців. В Інтернеті чимало фотографій, на яких позують привабливі дівчата ЗСУ. У камуфляжній формі вони виглядають сексуально, привертають увагу симпатичними обличчями, на яких гарний макіяж. При любих обставинах намагаються бути доглянутими, бо вони справжні леді. Це надихає хлопців на героїчні вчинки, дозволяє їм бути незламними і воювати, не замислюючись над тим, що в будь-який момент життя може обірватися…

В рядах української армії багато жінок, які належить до тих, хто воїном народився. Вони обіймають бойові посади та виконують роботу снайперок, гранатометниць, кулеметниць. Вже безліч неймовірних та вражаючих історій тих дівчат-військовослужбовців ЗСУ, які знайшли в собі сміливість бути на війні. Якісь з них вже відомі, але ж розповісти про всіх бойових героїнь дуже складно. Це історія України, тому через певний час вона буде більш висвітлена у підручниках.

Ті українські жінки, яким тепер “не слабо ходити в берцях”, заявили про свою готовність особисто приймати участь у збройному спротиві, щоб покласти край російській окупації України. Не посперечаєшся з тим, що це заслуговує поваги!

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Найсексуальніші фільми 2024 року: добірка нових еротичних кінострічок

Якщо є щось, що нам подобається, то це сексуальні фільми. У 2024 році немає недоліку в сексуальному кіно — від романтичних фільмів з рейтингом X до еротичних трилерів і...