Star Media налагодила співпрацю з найбільшою китайською кінокомпанією China Film

Один із лідерів української кіноіндустрії, компанія Star Media, успішно провела ділові переговори про співпрацю з найбільшою державною китайською кінокомпанією China Film. Під брендом останньої вийшли, зокрема, такі блокбастери, як «Форсаж 8», «Велика стіна» і «Варкрафт».

Від української сторони на переговорах були Віце-президент компанії Юрій Артеменко і продюсер Олексій Терентьєв, з китайської сторони – делегація на чолі з Віце-президентом Джианг Пінг. Візити китайських кіновиробників в Україну були і раніше, але візит державної кінокомпанії на такому рівні представництва як Віце-президент – уперше.

Українська команда отримала запрошення від своїх китайських колег знімати нові фільми в Піднебесній. Віце-президент China Film Джианг Пінг високо оцінив військову драму Star Media «А зорі тут тихі» (2015) і зазначив, що вона популярна серед китайських глядачів. Успіх цього фільму і заклав міцну основу для майбутньої співпраці української та китайської кінокомпаній.

Star Media и China Film
Star Media и China Film

Довідка про компанію China Film

Щорічно випускає більше 30 повнометражних картин, 400 епізодів серіалів, а також більше сотні телефільмів. Компанія активно співпрацює з іноземними кіновиробниками. Зокрема, спільно з голлівудськими кінокомпаніями Columbia Pictures, Universal Studios, Netflix цей китайський кіновиробник випустив анімацію «Пікселі», бойовики «Майстер тай-цзи», «Велика стіна» і «Варкрафт». Найбільш комерційно-успішними хітами China Film стали сьома і восьма частини франшизи «Форсаж», збори яких перевищили 1,2 млрд доларів. Крім того, фільм цієї кінокомпанії «Весілля Туї» у 2017 році завоював «Золотого ведмедя» Берлінале.

Довідка про компанію Star Media

Кінокомпанія Star Media заснована в 2006 році. Сьогодні Star Media – один із лідерів вітчизняного виробництва телефільмів і серіалів. Щорічно компанія створює близько 600 годин контенту для телевізійного ефіру, повнометражні фільми для широкого екрану. Бібліотека прав нараховує більше п’яти тисяч годин готового продукту власного виробництва.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....