Star Media налагодила співпрацю з найбільшою китайською кінокомпанією China Film

Один із лідерів української кіноіндустрії, компанія Star Media, успішно провела ділові переговори про співпрацю з найбільшою державною китайською кінокомпанією China Film. Під брендом останньої вийшли, зокрема, такі блокбастери, як «Форсаж 8», «Велика стіна» і «Варкрафт».

Від української сторони на переговорах були Віце-президент компанії Юрій Артеменко і продюсер Олексій Терентьєв, з китайської сторони – делегація на чолі з Віце-президентом Джианг Пінг. Візити китайських кіновиробників в Україну були і раніше, але візит державної кінокомпанії на такому рівні представництва як Віце-президент – уперше.

Українська команда отримала запрошення від своїх китайських колег знімати нові фільми в Піднебесній. Віце-президент China Film Джианг Пінг високо оцінив військову драму Star Media «А зорі тут тихі» (2015) і зазначив, що вона популярна серед китайських глядачів. Успіх цього фільму і заклав міцну основу для майбутньої співпраці української та китайської кінокомпаній.

Star Media и China Film
Star Media и China Film

Довідка про компанію China Film

Щорічно випускає більше 30 повнометражних картин, 400 епізодів серіалів, а також більше сотні телефільмів. Компанія активно співпрацює з іноземними кіновиробниками. Зокрема, спільно з голлівудськими кінокомпаніями Columbia Pictures, Universal Studios, Netflix цей китайський кіновиробник випустив анімацію «Пікселі», бойовики «Майстер тай-цзи», «Велика стіна» і «Варкрафт». Найбільш комерційно-успішними хітами China Film стали сьома і восьма частини франшизи «Форсаж», збори яких перевищили 1,2 млрд доларів. Крім того, фільм цієї кінокомпанії «Весілля Туї» у 2017 році завоював «Золотого ведмедя» Берлінале.

Довідка про компанію Star Media

Кінокомпанія Star Media заснована в 2006 році. Сьогодні Star Media – один із лідерів вітчизняного виробництва телефільмів і серіалів. Щорічно компанія створює близько 600 годин контенту для телевізійного ефіру, повнометражні фільми для широкого екрану. Бібліотека прав нараховує більше п’яти тисяч годин готового продукту власного виробництва.

+