Серіал «Гра в долю» вийде на екрани 12 вересня

У суботу, 12 вересня, о 17:10 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра нової 4-серійної мелодрами «Гра в долю» виробництва компанії Artforms Production на замовлення телеканалу «Україна».

Перше кохання юних Богдани й Олександра трагічно обривається: в результаті нещасного випадку Богдана гине. Убитий горем закоханий хлопець насилу знаходить у собі сили жити далі.

Проходять десять років, дорослий і успішний Олександр збирається одружитися з Мариною – дівчиною, з якою товаришує з дитинства і яка колись була найкращою подругою Богдани. Напередодні весілля він випадково зустрічає Христину, як дві краплі схожу на його перше кохання. Христина не знає, хто така Богдана, і не розуміє, чому на неї так дивиться цей незнайомець. Вона цілком задоволена життям і збирається заміж за хлопця, який… колись у юності був найкращим другом Олександра.

Максим Самчик
Максим Самчик

У фільмі знялися актори Клавдія Дрозд-Буніна, Максим Самчик, Поліна Фролова, Петро Ніневський, Олеся Власова, Олександра Польгуй, Олексій Тритенко й інші.

Саундтреком до картини стане авторський сингл співачки Анни Добриднєвої «Не отпускай».

«Я вірю в долю і її знаки. А тут ще й назва серіалу говорить сама за себе “Гра в долю”. Я дуже рада новій співпраці зі світом кіно і рада, що мій новий трек «звучить» саме в цій телеісторії. Історії про кохання з перешкодами. Про шлях до своєї мрії. Про зраду і благородство. А ще відкрию невеликий секрет: головний герой цього серіалу – футболіст! Я ж не тільки романтична дівчина, я велика шанувальниця футболу. В цьому плані зірки знову зійшлися. Фатум!» – зазначає Анна Добриднєва.

Режисер-постановник фільму – Сергій Сторожев. Оператор-постановник – Віталій Бредік. Продюсери – Тетяна Гнєдаш, Ілона Гребенюк, Дар’я Орешкевич, Сергій Ухін. Виробництвом картини займалась компанія Artforms Production на замовлення телеканалу «Україна».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....