Представлений перший трейлер бойовика «Хмарочос»

Під час фінального матчу Ліги з американського футболу між командами New England Patriots і Philadelphia Eagles кінокомпанія Universal Pictures представила перший трейлер свого видовищного бойовика «Хмарочос» з популярним голлівудським актором Дуейном Скелею Джонсоном в головній ролі.

В трейлері фільму «Хмарочос» продемонстрували, як найвищий і найбільш технологічний хмарочос у всьому світі опиниться в центрі страшної катастрофи.

Джонсон цього разу грає колишнього агента ФБР, який втратив ногу під час спецоперації. Тепер Вілл Форд працює експертом служби безпеки в найбільшому хмарочосі «Перлина», побудованому в Китаї.

Хмарочос захоплюють невідомі терористи і підпалюють кілька поверхів. Головному герою доведеться не тільки врятувати життя людей, а й дізнатися, який секрет в собі зберігає будівля і через що на нього напали невідомий люди. Уїллу Форду доведеться згадати всі свої навички, отримані за час роботи в ФБР, щоб врятувати сім’ю і дати відсіч озброєним терористам.

Окрім Дуейна Джонсона у фільмі ми побачимо Нів Кемпбелл, найбільш відому виконанням ролі Сідні Прескотт в тетралогії «Крик» і Пабло Шрайбера. Режисером картини виступив Роусон Маршалл Требер, відомий своєю роботою над стрічкою «Ми – Міллери».

Прем’єра стрічки в Україні очікується в липні 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....