«Обійми змія» завоювали 7 латиноамериканських «Оскарів»

Фільм Сіро Герри «Обійми змія» удостоївся семи статуеток в тому числі і призу «за кращий фільм» на церемонії вручення Тhe Platino Awards, латиноамериканського аналога «Оскара».

Стрічка розповідає про взаємини амазонского шамана Карамакате, останнього живого представника свого народу, і двох учених, що протягом 40 років разом шукають на Амазонці священну цілющу рослину.

Раніше фільм номінувався на «Оскар», отримував нагороди в Каннах і на Санденсі, а також брав участь в інших престижних кінофорумах.

Також «Обійми змія» отримали нагороди за кращу режисуру, операторську роботу, звук, монтаж, роботу художника і сценарій.

Приз за кращу жіночу роль виборола Долорес Фонці за фільм «Пауліна» (2015). А кращим актором назвали Гільєрмо Франселья зі стрічки «Клан» (2015).

Тhe Platino Awards вручається третій рік поспіль. На цю нагороду можуть претендувати фільми, зняті в 23 іспаномовних країнах, а також у Бразилії і Португалії.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....