«Обійми змія» завоювали 7 латиноамериканських «Оскарів»

Фільм Сіро Герри «Обійми змія» удостоївся семи статуеток в тому числі і призу «за кращий фільм» на церемонії вручення Тhe Platino Awards, латиноамериканського аналога «Оскара».

Стрічка розповідає про взаємини амазонского шамана Карамакате, останнього живого представника свого народу, і двох учених, що протягом 40 років разом шукають на Амазонці священну цілющу рослину.

Раніше фільм номінувався на «Оскар», отримував нагороди в Каннах і на Санденсі, а також брав участь в інших престижних кінофорумах.

Також «Обійми змія» отримали нагороди за кращу режисуру, операторську роботу, звук, монтаж, роботу художника і сценарій.

Приз за кращу жіночу роль виборола Долорес Фонці за фільм «Пауліна» (2015). А кращим актором назвали Гільєрмо Франселья зі стрічки «Клан» (2015).

Тhe Platino Awards вручається третій рік поспіль. На цю нагороду можуть претендувати фільми, зняті в 23 іспаномовних країнах, а також у Бразилії і Португалії.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....