Кадри з фільму «Назви мене своїм ім’ям» поєднали з картинами Клода Моне

В Instagram з’явився аккаунт @cmbynmonet. На цій сторінці живописно поєднуються полотна знаменитого імпресіоніста Клода Моне і кадри з нового фільму «Назви мене своїм ім’ям». На аккаунт Call Me by Monet підписані понад 20 тис. осіб.

Творець аккаунта – Міка Лабраг, 22-річна дівчина з Філіппін. Вона зізнається, що її медіа-проект народився виключно з інтуїції. Дівчині здалося, що багато сцен і дух всієї історії ідеально підходять до творінь Моне.

Андре Асіман, автор книги, на якій грунтується фільм також неодноразово зазначав, що під час роботи над романом надихався саме картинами Моне. «Згадка» художника є і в самому фільмі – одну зі сцен навмисне знімали в тому ж місці, де Моне написав відразу кілька своїх робіт.

Основна ідея проекту полягає в тому, щоб показати зв’язок між полотнами французького художника і візуальної стилістикою фільму.

В результаті виходить неймовірно красиві репродукції картин «Пшеничне поле», «Прогулянка по скелі, Пурвілі», «Парк Монсо», «Камілла Моне у вікна» і «Три дерева».

Фільм Луки Гуаданьїно «Клич мене своїм ім’ям» розповідає історію 17-річного Еліо, який закохується в асистента свого батька Олівера. Картина про перше кохання в Італії 80-х років претендувала на три «Оскара». Отримала статуетку за кращий адаптований сценарій.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....