Фільм Асгара Фархаді переміг на Мюнхенському кінофестивалі

Іранський режисер Асгар Фархаді, що удостоївся «Золотого ведмедя» Берлінале і «Оскара» за картину «Розлучення Надера і Сімін» (2011), завоював головний приз Мюнхенського кінофестивалю зі своєю новою стрічкою «Комівояжер».

Фільм розповідає про подружжя Емад і Рані, які переїжджають в нову квартиру в центрі Тегерана. В перші дні у них трапляється інцидент з попередніми власниками, який драматично змінює життя головних героїв.

Журі кінофоруму відзначило, що ця картина «сучасна, універсальна і, головне, показує майбутнє. У цьому фільмі дуже інтригуючий сюжет, який сповнений сюрпризів».

У травні картина брала участь в основному конкурсі Каннського кінофесту, де отримала нагороди за кращу чоловічу роль і сценарій.

https://www.youtube.com/watch?v=_VcfinMasfw

Також на Мюнхенському кінофесті відзначили особливою згадкою документальну роботу Амоса Гітая «Рабін. Останній день».

Приз Cinevision, який вручають іноземному фільму, знятому дебютантом, присудили Уде Беньямін за картину «Божественні». Ця картина також отримала нагороду за кращий дебют у Каннах.

Нагорода кінокритиків Fipresci відійшла Маріель Клейн за стрічку «Dinky Sinky», а нагороду, що присуджується глядачами-дітьми, віддали Еві Голдбраннер і Йахіму Долхопфу за фільм «At Eye Level».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....