Джоан Роулінг завершила сценарій для другої частини «Фантастичних тварин»

Автор книг про пригоди Гаррі Поттера Джоан К. Роулінг закінчила написання сценарію до другого фільму «Фантастичні тварини і де їх шукати». Перша частина цієї стрічки вийде на екрани 17 листопада.

У центрі сюжету нової франшизи буде письменник Ньют Скамандер, який розслідує загадкові злочини в Нью-Йоркському секретній організації чарівниць і чарівників. Ці події розгортаються за 70 років до того, як Гаррі Поттер прочитає в Гоґвортсі книгу цього письменника.

Перша частина «Фантастичних тварин…» стала для Роулінг дебютом у якості сценариста. За словами творців фільму, у письменниці вже є ідеї і для третьої частини франшизи.

Головну роль у фільмі виконає Едді Редмейн, лауреат премії «Оскар» за «Всесвіт Стівена Хокінга». Також у картині зіграють Колін Фаррелл, Рон Перлман, Кетрін Уотерстон та інші відомі актори.

Режисером картини виступив Девід Йетс, автор чотирьох останніх фільмів про Гаррі Поттера.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....