Європейська кіноакадемія запрошує молодих кінематографістів

В рамках низки заходів, присвячених святкуванню 30-річчя Європейської Кіноакадемії (EFA), організація запрошує молодих європейських кінематографістів стати її членами на особливих умовах. Про це оголосили голова EFA Агнешка Холланд, а також Кен Лоуч і Малгожата Шумовська на 52-му міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах.

«Карлові Вари – це прекрасний вибір для того, щоб оголосити про старт програми рекрутування нових членів Академії, тому що тут традиційно збираються ті, хто за кілька років буде визначати ключові тенденції розвитку європейського кінематографа. Ми хочемо, щоб наші молоді колеги активно брали участь в нашому суспільстві і його діяльності. Ми потребуємо їх натхнення і досвід. Майбутнє належить їм, і вони – майбутнє – тільки разом ми зможемо захистити і розвинути наше мистецтво і кіновиробництво» – вважає Холланд.

Молоді кінематографісти у віці до 36 років, які хочуть приєднатися до 3200 членів Європейської Кіноакадемії, повинні відповідати таким вимогам:

  • участь у повнометражному фільмі (художньому, анімаційному або документальному);
  • фільм повинен бути показаний в рамках конкурсної секції одного з кінооглядів, які мають акредитацію міжнародної федерації асоціації кінопродюсерів або є номінантом нагород EFA;
  • заявка повинна бути підтримана одним із діючих академіків.

Протягом року пройдуть й інші заходи, присвячені ювілею, в тому числі семінари, майстер-класи, покази знакових фільмів тощо. 30-а ювілейна церемонія вручення нагород EFA відбудеться в Берліні 9 грудня 2017 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....